Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nem megy...

Van itt olyan, aki nem megy egyetemi gólyatárborba?

Figyelt kérdés

Szeptembertől egyetemista leszek, jövőhéten gólyatábor lesz, de nem jelentkeztem.

Egyrészt nem vagyok bulizós, olyan helyen élek, ahol nincs is erre lehetőség, visszahúzódó vagyok, nehezebben is oldódok fel mások előtt így, másrészt glutén- és laktózérzékeny is vagyok, tehát nekem még sokkal több plusz kaja kellene, tehát még az ottani kajálásból is kimaradnék, így nem láttam értelmét a jelentkezésnek.


Van más is, aki kihagyja? Ha igen, miért?



2016. aug. 9. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy döntöttem hogy kihagyom a gólyatábort.Elsősorban azért,mert én sem vagyok bulizós típus,és sajnos ez sem szól másról csak a piáról meg a vetkőzésről :( egyébként könnyen barátkozok,szóval nem félek attól,hogy egyedül maradok. Másrészt messze is van és az időpont se jó :D
2016. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem döntöttem el. Nekem ez második szak lesz, az első alkalommal nem voltam, és semmi hátrányát sem tapasztaltam. Hajlok felé, hogy most se menjek. Egyszerűen nem szeretem, ha napokig egész álló nap megmondják, hogy mit csináljak. Azon felül a gólyatábor prospektusában semmi igazán vonzót / különlegeset nem látok, "csak" a "szokásos" programokat: csapatépítés, vetélkedő stb. A csapatépítés szokásos formái számomra túl erőltetettek: egyszerűen össze kell engedni az embereket és kell egy kis időt adni nekik, és úgyis el fognak kezdeni beszélgetni:)
2016. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem fogok menni, mert azon a héten elutazom. :)
2016. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Biztos van
2016. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem fogok menni. Ugyan azon okok miatt, ami miatt te sem, kivéve az, hogy én nem vagyok ételallergiás.
2016. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem megyek, mert nem érdekel a sok 18 éves "felnőtt" piálása, egyébként meg nem is mehetnék, mert nálunk 24 évesen és afelett már nem lehet. (BGE)

24/l

2016. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
20500ft-ért én se megyek ráadásul pont aug 29.én dolgom van. :) Amúgy nem igaz hogy megmondják mit kell csinálni mert felnőtt ember vagy,és ha tetszik akkor lazán beintesz nekik...kifizetted azt csinálsz amit akarsz,nem rendőrakadémia.
2016. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se megyek, nem vagyok az a bulizós és nekem 16500Ft drága azért, hogy folyamatosan feszengjek
2016. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. aug. 11. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!