Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van még valami teendőm az...

Van még valami teendőm az egyetemmel beiratkozásig?

Figyelt kérdés

A jelentkezéshez szükséges lapokat kinyomtattam és kitöltöttem a szükséges mennyiségben és tettem el belőlük 2 db tartalékot is. (egyedül hallgatói azonosítót nem írtam rájuk és a kitöltés dátumát, de előbbi még nincs, utóbbit pedig, majd beiratkozáskor fogom)


Összeszedtem a szükséges igazolványaimat és egyéb dokumentumaimat, amiket írtak és le is vannak fénymásolva. (az adókártyám, helyett csak egy ideiglenes igazolásom van, mert elveszett, az újat pedig nem küldték még ki, de ha minden igaz ez is elég)


Megvan a diákigazolvány igényléséhez szükséges NEK azonosító is.


Illetve a Neptunba is beléptem és ott megadtam a kötelezően kért adataimat (elérhetőségek, lakcím, tartózkodási hely, TAJ szám, Adó azonosító, személyi) Illetve édesanyám bankszámlaszámát, amiről utalni fogjuk a tandíjat.


A tandíj is be lesz fizetve jövőhét elején legkésőbb, így ha minden igaz be tudok majd jelentkezni a félévre még beiratkozás előtt.


Még a bejáráshoz szükséges bérleteket kell megvenni.


Nem tudom, hogy ezeken kívül kell e még valami vagy nem e felejtettem el valamit. Már nagyon izgulok, kicsit bonyolultabb ez az egész mint eddig bármi amit csináltam, vagy inkább macerásabb.


Például azt se írták, hogy a szükséges könyveket mikor kapom meg. Ezeket beiratkozásnál? Vagy akkor kell igényelni?


Előre is köszi a válaszokat.


2016. aug. 16. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem?
2016. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Károli
2016. aug. 16. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy Károli. :DDD

Milyen szakos leszel?

2016. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Honnan? :D


Amúgy jogász.


Igazából napok óta csak ezekkel foglalkozom, de parázok, hogy valamit elrontottam, vagy kihagytam. Ha valami változás előtt állok mindig ez van... :(

2016. aug. 16. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!