Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni kérlek?...

Tudnátok segíteni kérlek? Hatodik osztályról lenne szó.

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy most megyek hatodikba. Ilyenkor már van ugye kompetencia mérés. Nagyon fogok izgulni, ezt tudom, mivel minden dolgozat előtt izgulok, ez pedig nagyobb dolog.

Azt szeretném kérdezni, hogy ti mivel nyugtattátok le magatokat? Valamint, mateknál lehet számológépet használni, vagy hatodikban még nem? Már most izgulok :"D.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

12/L


2016. aug. 17. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt ne izgulj nagyon könnyű. Nekünk annó mikor hatodikos voltam meg sem mondták az eredményeket. Ja jól emlékszem inkább ügyességi (pl. olvasd le mennyivel megy az autó) mintsem konkrét nehéz feladatok. De ez lehet azóta változott. Szóval csak nyugi.
2016. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

A kompetenciának nincsen tétje rád nézve, mellesleg nem is nehéz.

A felvételi sokkal fontosabb...

2016. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk sose volt osztályozva, sőt még az eredményt se mondták el sose.

Inkább azon dolgozz, hogy a dolgozat előtti izgulást elmúljon, mert az csak egy kicsit stresszes helyzet, mit fogsz csinálni majd felvételinél, érettséginél, egyetemen, munkánál stb.

2016. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi tétje nincs...
2016. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.:)

Hát sajnos nem tudok az izgulással mit kezdeni. Még a dolgozat kiosztása előtt is izgulok pedig tudom, hogy akkor már nem nagyon tudom megváltoztatni a jegyemet.

Várom a további válaszokat!

2016. aug. 17. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben az izgulás nem hat ki a jegyre akkor nem muszáj nagyon kezdeni vele semmit, de amennyiben igen akkor minél hamarabb, hiszen nagyon fontos, hogy bizonyos helyzetekben meg tudd őrizni a hidegvéredet.
2016. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Leírom az egész menetét

Idegennyelv: kell: toll

Elöször egy magnón megy egy szöveg és az alapján ki kell tölteni a feladatott és utána jön az írásbeli erre van egy megadott időhatár ja és kódok szerint kell leülnötök akinek van papirja valamijen problémájáról az plusz időt kap

Matek :

Kell: toll, számológép, vonalzó

Kaptok egy megadott időt hogy kitöltsétek az egyik felét majd a másikat

Szövegértés:

Kell: toll itt ugyanaz mint a matek

Kaptok szüneteket és ehettek ihattok közben mi nekünk leosztályozták az egyik felét jövőre megkapjuk a teljes jegyet is

Nem nehéz tanulás nélkül 4 írtam majd sok sikert külömben stressz labdát használhatnál segít

2016. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!