Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit vettetek iskolakezdésre?

Mit vettetek iskolakezdésre?

Figyelt kérdés
Főleg az egyetemi, illetve a főiskolai diákok tanácsát várom, hogy miket érdemes beszerezni. Kolis leszek.

2016. aug. 22. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Két füzetet, két tollat.
2016. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két lefűzhetős nagy mappát, két sima pakolós mappát, három csomag lefűzhetős csíkos és egy kockás papír tömböt, két csomag lefűzhető tasakot (faluhelyen "bugyi"), egy puhább anyagú lefűzhetős kismappát (ezzel járok majd suliba).

Ezeken kívül egy rakat kiemelőt, színes tűfilcet, kék tollat, lehúzót (hibajavító), tűzőgépet. Egy-két ceruza, radír, hegyező.


Ezt vettem iskolakezdésre, ami konkrétan sulira fog kelleni. Én is most kezdek, szóval nem tapasztalatból írok, viszont nagyon sok ilyen kérdést olvastam már és az alapján vásároltam.

2016. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 db lefuzhetos mappat, 1-1 csomag lefuzheto kockás és vonalas lapot, 1 csomag toll, post-it, és 4 db kiemelő. Szintén most leszek első éves, ezeket tanácsolta mindenki, és praktikusabbnak érzem lapokkal járkálni, mint minden tárgyra külön fuzetet venni.:)
2016. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!