Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rangsor alapú kurzus felvételn...

Rangsor alapú kurzus felvételnél, az időpontok fixek?

Figyelt kérdés

Tehát ha az van írva, hogy 10-12, akkor biztos így lesz? Valamint ha 10-12-ig van egy tárgyam és utána 12-től egy másik, akkor oda tudok érni? pl. Egy épületben csak egy emelettel lejjebb. Elnézést, ha hülyén fogalmaztam, de nem igazán értem ezt az egészet.

Köszönöm


2016. aug. 22. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, fixek (én 4 év alatt nem találkoztam olyannal, hogy csak úgy megváltoztatják az időpontot bármilyen ok nélkül, de ha ez meg is történik, ilyennel kár most foglalkozni).


10-12 azt jelenti, hogy 2*45 perc. Nem szokás a kettő között szünetet tartani, így ha 12-től lesz órád, akkor a kettő között lesz 30 perc szüneted.

2016. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen az időpont fix. Az órák csak másfél órásak (2X45 perc). Azért szokták kiírni úgy hogy 10-12-ig, mert ha esetleg szünetet akarnak tartani akkor azt megtehetik, de általában egyben tartják. Így már fél 12-kor vége lesz az órának, szóval nyugodtan oda tudsz érni a következő órádra.
2016. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :)
2016. aug. 22. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, 99% hogy az órák így is maradnak. (Egyszer volt egy olyan, hogy nem voltak összhangban a tárgy meghirdetői és egy kötelező ütközött egy másik kötelezővel, ezért az egyiket kicsit arrébb vitték.) Ez az időpont már hosszas egyeztetések eredménye általában.

Azért szoktak egész órás időtartamot megadni, mert addig van foglalva a terem. Tehát ha a tanár úgy dönt (akár a hallgatókkal együtt), hogy ő inkább 10:15-től 11:45-ig tartja, akkor az is belefér. De általában egyben tartják a 2*45 percet, úgyhogy oda fogsz érni.

2016. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. aug. 22. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!