Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem akarok gólyatáborba...

Nem akarok gólyatáborba menni. Többi lent (? )

Figyelt kérdés

Erdőfóbiám van, konkrétan ha be kell mennem egy erdős, füves zöld területre, nem bírok. Emiatt nem szeretnék menni, mert tuti lesz ilyen túra is, és egyszerűen képtelen vagyok bemenni ilyen helyekre.

Illetve kell vinni kötelezően fürdőruhát, én meg erősebb vonalakkal rendelkezem, nem akarok mások előtt vetkőzni, akik nekem idegenek. Főleg nem az egész kar előtt.


2016. aug. 24. 11:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem gáz ha ezek miatt nem megyek?
2016. aug. 24. 11:58
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Ha nem éreznéd jól magad, akkor egyáltalán nem vesztes semmit, ha nem mész. A rossz hírek miatt én nem is javasolnám a gólyatábort igazán senkinek, de mindenkinek a saját döntése. Egy csomó pénz kidobásától megkíméled magad.
2016. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért a biztonság kedvéért ezt ne híreszteld :D

Az, hogy nem mész gólyatáborba az pedig egyáltalán nem gáz.

2016. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem mész, nem lesz hátrányod kb 1 hét után
2016. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a gólyatáborban ki lehet alakítani barátságokat, de ezt még bőven be tudod pótolni szeptemberben, szóval egyáltalán nem gáz, ha nem mész.
2016. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor ne menj

ez nem kötelező, csak egy lehetőség

2016. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne menj, nem kötelező. Legfeljebb a HÖK-ösök nem fognak partiarcnak tartani; ha ettől nem fakadsz sírva, semmilyen egyéb hátrányod nem lesz. "Barátságokat" három-négy nap alatt meg úgysem lehet kialakítani, ráérsz ismerkedni később is, ha akarsz egyáltalán.
2016. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!