Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gólyataborba nem akarok...

Gólyataborba nem akarok menni, mert barátom van? Anyaek miért eloltetik?

Figyelt kérdés

Láttam pár videót es tudom, hogy olyan meztelenkedos, egymas testerol habot lenyalos feladatok is vannak. Na meg sok alkohol. Engem ez annyira nem vonz, főleg mivel komoly kapcsolatom van, eszemben sincs más pasik hasat nyalogatni, vagy tancolni velük. Ráadásul 4 kar vonja össze, szóval nem csak olyanok lesznek akik csoporttarsaim.

A szüleim viszont erőltetik, hogy menjek, szerezzek barátokat. kb nem szólnak hozzám, amiért elmomdtam, hogy nem szeretnék. Vélemények? Hogy ertessem meg velük?

Tudom, hogy nem érezném jól magam, vagy ki is neznenek, mert vissza utasitom a kotelezo pialast. De én az ilyen bebaszunk es minden orultseget csinalunk dolgon már túl vagyok, 16-17 evesen volt benne részem. Nem vagyok..

direkt ide írtam, légyszíves ne rakjatok át... hibákért bocsi.


2015. júl. 30. 06:32
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
20L vagyok
2015. júl. 30. 06:33
 2/46 anonim ***** válasza:
63%
Senki nem kötelez rá, hogy az ilyen feladatokban is részt vegyél. A szüleidnek viszont igaza van, hátránnyal indulnál a kapcsolatteremtésben, mivel a többieknek lesz közös élménye.
2015. júl. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
75%

Jó nagy hülye vagy, ha nem mész el... Én nem iszok, életemben nem voltam részeg, de nagyon jól éreztem magam a gólyatáborban. Semmi nem kötelező, semmit nem erőltetnek, csak hogy érezd jól magad. A másik dolog meg, van egy pasid... Na és? Akkor most vége a világnak? Strandra se mész többet, nehogy egy másik pasi egy pillantást is vessen szűzi testedre? Jézus...

Na de végül is azt csinálsz amit akarsz. Ha elég nagylány vagy egy "komoly kapcsolathoz", akkor ahhoz is legyél nagylány hogy kiállsz magadért a szüleid előtt.

2015. júl. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

ELTE golyataborarol van szo. szerintem senkinek nem kell többet mondanom.

[link]

2015. júl. 30. 07:11
 5/46 anonim ***** válasza:
34%

azért nem az az általános hogy ott mindenkit megerőszakolnak..

azt, hogy nem akarsz menni megértem, már nem a "komoly kapcsolatod" miatt, hanem mert a feladatok nagy része tényleg szexuális jellegű, ha pedig a feladatokban emiatt nem veszel részt, semmi értelme hogy menj, csak antiszocnak fognak gondolni.

de jól írták előttem, ha ahhoz nagylány vagy hogy komoly kapcsolatod legyen, ahhoz is hogy a szüleiddel szemben lezárd a témát.

2015. júl. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
96%

1. Az ELTE-nek több gólyatábora is van.


2. A tavalyi botrányok miatt idén extra óvatosak lesznek a szervezők mindenhol.


3. Ha olyan program van, ami neked nem tetszik, akkor nem veszel benne részt.


4. Ha nincs kedved, ne menjél el.

2015. júl. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
86%

Ha legalább a cikket elolvastad volna, akkor tudnád, hogy nem a gólyatábor résztvevöi közül eröszakotla meg valaki a lányt, hanem másvalaki. Ez akkor is emgtörtéhetett volna, ha nem GÓLYAtábor, hanem egy síma üdülés lett volna.


Emellett ezek a "kötelezö piálás", "tejszínhabnyalogatás" dolgok még vélelten sem kötelezöek, és csak egy igen kis rész vesz ezekben rész - viszon igencsak felfújják a dolgot mások.

A gólyatábornak sokkal több egyéb funkciója is van, és sokat vesztesz szociálisan, ha a tanév kezdetén más kirekesztett pozicióból indulsz neki a tanulásnak, gyakorlatilag kizárod magad a közösségböl, antiszociális személynek fognak besorolni.


Az meg, hogy barátod van: ha ilyen ok miatt nem veszel részt semmilyen közösségi programban, akkor ne csodálkozz, ha 30 évesen teljesen egyedül maradsz.

2015. júl. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is mindenkinek jobb ha otthon maradsz.


Amugy nyugodtan elarulhatod hogy a pasid akarja hogy ne menj.


Az erveid meg egyszeruen nevetsegesek.

2015. júl. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
93%

Ha meg akarod őket győzni, találj ki jobb indokot annál, minthogy 20 évesen élve el akarsz temetkezni a "komoly kapcsolatod" miatt.


Egy gólyatáborban bármit is mondanak róla, semmi sem kötelező. Alkohol, cigi és vetkőzés nélkül is lehet élvezni. Sokat jelent, hogy ne teljesen elveszettként kezd az évet.

Nekem is tartós párkapcsolatom volt, nem is mentem bele semmibe, mégis remekül éreztem magam.

2015. júl. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
47%
Mond el nekik azt, amit ide leírtál. A többi válaszolót nem értem. Arra nem is gondoltok, hogy esetleg a kérdező más beállítottságú. Én is komoly párkapcsolatban élek, és nem szívesen megyek el nélküle bulizni/hosszabb időre. Pedig mondja, hogy nyugodtan menjek, hiszen megbízunk egymásban. Nem kell mindig fikázni azt, aki máshogy vélekedik a dolgokról.
2015. júl. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!