Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótvizsgán a tanárok milyenek?

Pótvizsgán a tanárok milyenek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a jószívűségre. Életemben nem beszéltem tanárnak vissza, soha nem voltam vele tiszteletlen. Jó, néha órákon már rám szólt, hogy ne beszélgessek :)

Csak Pótvizsgán álltalában azért könnyű lelkűek?



2016. aug. 24. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Szamold ra meg azert azt a mennyisegu munkat es idot amit miattad kellett elvegezni mert nem voltal kepes atmenni a tantargybol.
2016. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem, tuti megbuktatnak
2016. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából utolsó napon iratot velünk egy dolgozatot :/ 2-volt de az utolsó npon 1-s lett a dogám. Így hát bukás lett a vége. Szóval azért nem annyira gyílkosos?
2016. aug. 24. 23:17
 4/5 anonim válasza:

Szia.

Tanár függő.

Én most végeztem a matek pótvizsgával :D várom az eredményt. Velem rendesek voltak, segítetek a kerdéseknél. Reméld a legjobbakat ;)

2016. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában rosszindulatúak. Saját sorsukat rossznak látják ezért másokét is tönkre akarják tenni. Kivétel persze ha van a gyereknek pénze különórákat venni tőle, vagy egy másik tanártól akivel osztoznak a pénzen.
2016. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!