Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 5 helyre írtam gyakorlati...

5 helyre írtam gyakorlati hellyel kapcsolatban. Várjak választ, vagy ezt tényleg csak telefonon lehet intézni?

Figyelt kérdés
Akkor viszont nem értem, minek használunk 2016ban email-t. Akármikor használom hivatalos célból, nem kapok rá választ. A telefon meg ijesztő nekem.

2016. aug. 26. 02:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor írtál?


Ha sürgősen kell valami egyik se jobb, mint a másik, mert a telefont egyszerűen nem veszik fel, aztán akár le is tagadhatják a beszélgetést, az emailre meg lassabban válaszolnak, mert nehezebben szánják rá magukat (pedig ma jobb helyeken már vannak mindenféle sablonszövegek, úgyhogy még csak fogalmazniuk se kell), meg talán azt is képzelik, hogy aki emailt ír, annak ráér...


(Én is utálom a telefont egyébként.)

2016. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, kedden írtam egyébként. Nem érkezett válasz és mára már kellett volna azért.
2016. aug. 27. 05:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de milyen gyakszi?
2017. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj be (személyesen)
2017. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!