Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen gyakorlati tapasztalato...

Milyen gyakorlati tapasztalatotok van a modul PVC-vel kapcsolatban? Van ilyen a lakásodban? Mik a tapasztalataid? Melyik típust választottad (ragasztott, öntapadós, click-es)?

Figyelt kérdés

Amerikai konyhába a konyhaként használt felület burkolása kapcsán gondolkodok a modul PVC választásán. Emiatt szeretném, ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat.

Köszönöm!



2015. dec. 11. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én házfelújítás során raktam le modul PVC burkolatot.

Nagyon szép fautánzatú és struktúrájúak vannak, esztétikailag rengeteget javít a helyiségen.

A modul PVC-k ipari felhasználásra vannak kitalálva, nagyon ellenállók és tartósak.

Én járólapra tettem közvetlenül az 5 mm vastag PVC-t azzal a céllal, hogy a hideg járólap felület télen is meleg legyen (konyha és előtér) - gyerekek mindenhol mezítláb szaladgálnak. Teljesen jól működik, sokkal kellemesebb és melegebb tőle a padló.

Bár a gyártó az 5 mm-es PVC lerakását ragasztás nélkül is engedi, én azért javasolnám azt az elmozdulás és a felpuposodás ellen.

A 2mm-es 5-6 ezer forinttól indul, az 5 mm-es 10-12 ezer, de nekem megérte.

Nagy előnye, hogy ha 1 modul sérül, könnyű kicserélni.

2015. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyet raktam le: [link]
2015. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!