Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minden esti okj képzésen jár...

Minden esti okj képzésen jár diákigazolvány?

Figyelt kérdés
A "Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium"-ba jelentkeztem esti ápoló okj képzésre. Heti 2 napot kell járnunk. Kaptunk emailt, hogy miket kell vinni első nap. (A nappali tagozatosoknál a honlapon olvastam, hogy kell ugye NEK azonosító.) Az esti képzéses emailben viszont ezzel kapcsolatban semmi nem volt, így nem tudom... Október 31ig ugye jó még a másik, de azért utána is kedvezőbb lenne busz/vonatbérletet vennem. Minden iskolának biztosítani kell az okj képzésen (esti) ezt, ugye? Beiratkozás csütörtökön lesz, ha esetleg még is kell NEK azonosító, és pl valaki visz aznap, nekem ugye nem lenne késő, ha hétfőn viszem be, hiszen addig megcsináltatom.

2016. aug. 29. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, az estin is kell a NEK-adatlap

Mindenképp csináltass

2016. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És nektek azt az "egészségügyi alkalmasságit" hol kell megcsináltatni? (arról nem írnak semmit?)
2016. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben, csináltatok persze akkor, csak fura, hogy nem említették, míg a nappalisoknak igen.


Hát én kórházban csináltattam, vagyis megvolt adva, hogy hová és kihez kell mennem ez ügyben. Miért? :)

2016. aug. 30. 00:00
 4/6 anonim ***** válasza:

De kellett érte fizetni?

(mármint a kórházban)

2016. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként estin olyan diák van, hogy azt hiszen ötven százalékos kedvezménnyel lehet venni jegyet (vonat, busz)
2016. aug. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen kellett fizetni! 4000 ft. Nappalin is 50% volt. Köszönöm a választ. :)
2016. aug. 31. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!