Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet nyomon követni a...

Hogy lehet nyomon követni a diákigazolvány igénylésének a menetét? Mi van akkor, ha már korábban igényeltem, de még nincs meg a diák?

Figyelt kérdés

Fél éve felvettek az intézménybe, akkor passzív félévvel indítottam, és tagozatváltási kérelmet adtam be. Most nappali helyett levelezőn fogom folytatni tanulmányaimat.


Anno a felvételt követően azonnal elindítottam a diák igénylést -> okmányiroda OK, NEK az. OK, neptun igénylés OK. Természetesen még nincs diákom. Most levelezős diák kéne. Az okmányiroda azt mondta, hogy érvényes a korábbi NEK igénylős papírom, kérjek a TO-n segítséget. A TO meg elhajtott, hogy kövessem nyomon a diákigazolvány.hu-n az eseményeket. Na de hogy? :)



2016. aug. 29. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Okt. azonosító

2016. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!