Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így már nem is érvényes a...

Így már nem is érvényes a leendő diákigazolványom?

Figyelt kérdés
Tehát most leszek az egyetemen elsős, csináltattam is NEK-adatlapot, beregisztráltam a Neptunba. Viszont eközben megváltozott a tartózkodási címem(csak az), meg is változtattam a Neptunban az adataimnál ezt a részt. De ki van hangsúlyozva, hogy csak akkor tudják megcsinálni a diákigazolványt, ha NEK adatlapom és a Neptun adatok megegyeznek. A tartózkodási cím is ebbe számít? A NEK-adatlapon nem láttam kihangsúlyozva semmilyen lakcímre vonatkozó részt
2016. aug. 31. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg készíttess másik NEK-adatlapot
2016. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem meg közben megváltozott a személyim száma és

a régi NEK-adatlapon még az szerepelt úgyhogy kénytelen vagyok újat csináltatni (bár a NEK-en nem láttam olyat,

h lakcím) Lakcim változásnál lehet nem kell új NEK-adatlap

2016. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én sem láttam, de kitudja, hogy a rendszerben hogy van benne.Azért rákérdezek az okmányirodában. viszont már néztem a lehetőségeket. hogy ugye már nem lehet törölni a megigényeltet. Ekkor az új igénylés címszó alatt milyen indok kell? Adatváltozás miatt, vagy első igénylés? Mert ugye nincs még meg, szóval ez lenne az első, de ugye az adataim is változtak. Melyik a logikusabb?
2016. aug. 31. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az állandó lakhelyed maradt ugyanaz, nem lesz gond. A kolis, albis tartózkodási cím nem zavar be, mert pl. 90%-os bérletet a lakóhely és az iskola között válthatsz, nem pesti A és B pont között.
2016. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!