Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy jó érettségihez és hogy...

Egy jó érettségihez és hogy felvegyenek egyetemre kell külön tanár?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim mind magán tanárhoz járnak. Nekem eddig eszembe sem jutott, hogy elmenjek, mert tesóm sem ment ès egy szakközèppből vettèk fel. Èn most egy erős gimibe járok ès bízom benne, hogy èn is olyan ügyes leszek, mint a nővèrem. A szüleimnek sok a kiadásuk, nem hiszem, hogy állnák nekem a tanárt.

Emeltezni szeretnèk kèmiából ès bioszból.



2016. szept. 1. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rengeteg egyetemista soha nem járt különtanárhoz.
2016. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ha van önszorgalmad, jó tanulási módszered és az iskolai tanárod is érthetően leadja az anyagot, akkor persze, simán menni fog


én se jártam tanárhoz és nem volt belőle gond

ahol meg nem volt elég az órai anyag, ott utánaolvastam (meg kidolgozott tételek is vannak fent, az is segít)


menni fog :)

2016. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mondjuk kémiából nem ártana. De ha tényleg jó suliba jársz, akkor lehet, hogy felesleges.

Én hiába gondolom magamnak okosnak és van jó tanulási módszerem, de elég szar suliba jártam és fogalmam sem volt róla, mi kell emeltre, szóval nekem kellett a külön tanár bioszból és kémiából is.

2016. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!