Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek mennyire...

Szerintetek ennek mennyire van értelme? (több lent)

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el az OKJ-s szakképzést (2 éves) Természetesen az érettségim meg van ezeken már túl vagyok, és az lenne a kérdés lényege, hogy egy 2 éves OKJ-s szakképző iskolába minek vannak ilyen baromságok, hogy elsős avató 13-os ként, illetve 14-es ként meg szalagavató, de most komolyan mi ennek az érelme? Én már túl estem ezeken, persze vannak még várhatóak majd ilyesmi iskolai értelmetlen programok, de arra úgy se megyek... Oké hogy kell kikapcsolódás is a tanulás mellett meg minden, de én maga miatt a szakma miatt vagyok ott nem ilyen bugyutaságok miatt, nektek mi erről a véleményetek? Esetleg esti tagozatos OKJ-s képzés jobb lenne gondolom ott nincsenek ilyen marhaságok...
2016. szept. 2. 13:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!