Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában nem nagyon bírom a...

Varga_Mimi2000 kérdése:

Mostanában nem nagyon bírom a terhelést, miért?

Figyelt kérdés

Tavaly óta nem nagyon bírom a futást, lépcsőzést. Tavaly még mindent bírtam. Nekünk van egy lépcsőnk, azon régebben gond nélkül felmentem, most meg olyan nehéz, felgyorsul a légzésem, és a szívverésem.

15/L



2016. jún. 29. 13:07
 1/5 A kérdező kommentje:
És még azt is hozzátenném, hogy Hip-Hop táncolok, amihez erőnlét szükséges.
2016. jún. 29. 13:08
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nőttél kevés lehet az izom.

eddzél

2016. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyél egy kicsit többet, lehet hogy nincs elég erőd, valószínűleg ez a baj.
2016. jún. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak 3-5 centit nőttem, de köszi a hasznos válaszokat! :)
2016. jún. 29. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A test folyamatosan változik nemcsak évröl évre hanem naprol napra is.. bisztos feltünt már hogy egyre többa dezsavü érzésed .. mintha eszt már láttad volna vagy megtörtént volna veled az izmaid szived tüdöd mind alkalmazkodni probál ahogy az idö telik ami ma nehéznek tünik hetek mulva már megse kotyan! De már nemfogsz rá emlékezni hisz megszünt a probléma es a tudatod szepen elkönyveli es felreteszi.:) az emberi test egy bonyorult de lenyügözö szerkezet!
2016. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!