Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális, hogy...

Ez mennyire normális, hogy egyetemi levelezős képzésen minden hétvégén vannak óráim az etr szerint?

Figyelt kérdés
Elsős vagyok az SZTE TTIK karon és az etr szerint minden héten pénteken és szombaton is vannak óráim.Én úgy terveztem,hogy kéthetente,a felvin is úgy van írva a tájékoztatóban mégis a felvett első éves kötelező tantárgyak után úgy,hogy még nem is vettem fel szabadon választottat gyakorlatilag minden hétvégén kell mennem,sőt van olyan két tantárgyam is ami ugyanarra a napra és időre esik. Mivel másik városból járok be és dolgozom,így nem is lenne elég az összes megmaradt szabim. Teljesen el vagyok keseredve.

2016. szept. 3. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem veszed fel a kapcsolatot az egyetem Tanulmányi Osztályával? Ők fognak tudni neked ebben a kérdésbe segíteni, főleg, ha másképp volt meghirdetve ahhoz képest, amit most látsz az ETR-ben. Az egyetem honlapján egészen biztosan találsz elérhetőségeket. De az induló szakodnak tuti, hogy van Facebook-csoportja, ez manapság elég elterjedt, ott is tudsz kérdezni HÖK-ösöktől/felsőbbévesektől, ha nem szeretnél TO-ra telefonálni.
2016. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az egyes szakok képzési tervének megfelelően hetente ill. kéthetente, pénteken és szombaton kerülnek megtartásra.



hát, úgy tűnik, a tiéd pont hetente...

2016. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális
2016. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most miért nem jó a szombat?

Akkor is melóznod kell?

2016. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem,szombat az jó természetesen,de nekem minden héten pénteken is vannak előadásaim. Nincs annyi szabadságom,hogy minden pénteken el tudjak menni.
2016. szept. 5. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!