Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kirúghatnak ezért az iskolából?

Kirúghatnak ezért az iskolából?

Figyelt kérdés
15 évesen van egy egész alkaros tetoválásom,ezért kirughatnak engem?vagy semmi közük hozzá?

2016. szept. 4. 12:05
 1/7 anonim válasza:
ha nem tartalmaz jelképet, semmi illegális dolgot, akkor nem
2016. szept. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez attól függ ,hogy milyen szigorúak a szabályok a te sulidban. Az enyémben speciál még az bőrszínű körömlakkot sem engedik. Annyiban van közűk hozzá hogy (ha van ilyen szabály) akkor sérti a házirendet ➡ beírás vagy egyéb büntetést adhatnak.:)Hova jársz suliba?
2016. szept. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A sulidtól és annak házirendjétől függ.
2016. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem, nem "kúrhatnak" ki :D .. De ha amit az előttem lévőknek van igazuknakkor igen, "kikúrjatnak"


17F

2016. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi srácok ment mindenkinek a zöld

Nemtudom hogy benne van e a házirendbe,de az összes tanár baszogat..egyébként semmi sértő nincs rajta,alkar kulso reszen 3fej rozsa belso reszen pedig egy idezet

2016. szept. 4. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rúghatnak ki miatta, és ez nem körömlakk vagy hajfesték, amit vissza tudsz csinálni. De nézd meg a házirendet, fent kell lennie a suli honlapján.
2016. szept. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a törvény kontra házirend. Törvényileg, ha a szülőd-gondviselőd beleegyezet a tetoválásban és így van, akkor ha van, azért nem különböztethetnek meg mástól, így törvényileg védve vagy. Persze egy eltanácsolást erős indokkal kell indokolni, tehát, ha a tanulmányi eredményeid normálisak, és te magad is normálisan viselkedsz, akkor nem tanácsolhatnak el.

Az, hogy 15 évesen ilyet tetováltattál, már más tészta és esztétikailag, illetve bizonyos értékrendek szerint beszólhatnak érte természetesen, esetleg kötelezhetnek, hogy bizonyos iskolai rendezvényeken a tetoválást takaró öltözékben jelenj meg.

Nem, nem baj az egész karos tetoválás. A baj a 15 évesen a tetoválás.

2016. szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!