Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek mennyire volt nehéz...

Nektek mennyire volt nehéz belerázódni az egyetemi életbe?

Figyelt kérdés

Holnap lesz az első napom, és hát kicsit tartok tőle, hogy milyen lesz, találok-e majd embereket, akikkel jól el leszek, milyenek lesznek majd az előadások,stb.

Gólyatáborba nem tudtam menni, és csak egyetlen embert ismerek egy másik szakról.



2016. szept. 4. 21:28
 1/2 lio77 ***** válasza:

Hát szerintem egy hét után szinte teljesen megszokod. Ami nekem fura volt előadáson,hogy nagyon sokan voltunk(de csak az első órákon,utána már kevesen járnak be),ugye a gimis 25-30 fő után hirtelen több mint 100 ember.Na de nem kell megijedni.Nem jelent gondot hogy nem mentél gólyatáborba,mert attól még fogsz tudni ismerkedni mindenkivel,főleg hogy vannak mások is akik szintén nem mentek,és olyan helyzetben vannak mint te.


A tanulás részéhez meg annyit hogy nagyban függ a szakodtól,meg hogy mennyire sűrű az órarended,de azért néha érdemes tanulgatni pár órát,mert ha halogatsz akkor azon kapod magad hogy vizsgaidőszak és akkor csak kapkodás az egész. Sok sikert :D

2016. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Túléltem az első napot, háááát érdekes dolgok lesznek itt. :D

Köszönöm:)

2016. szept. 5. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!