Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma egy órától vehetek fel...

Ma egy órától vehetek fel tárgyakat, érdemes belépve maradni Neptunban? Mert már most várakoznom kellett. Viszont ugye 10 percenként, ki akar dobni, ezt csinálni fél napig pedig idegesítő.

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
1 óra még messze van, előtte ha félórával belépsz az bőven elég.
2016. szept. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos? Mert már reggel is 5 percet kellett várni, hogy beengedjen. Ha nem lépek ki 1 órakor magától is frissül? Tehát meglátom, az aktuálisan felvehető tárgyakat? Mert most a tavalyiakat írja ki.
2016. szept. 5. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz tőle akkor próbálj meg bent maradni, ha frissítesz majd 1 órakor feljönnek az új tárgyak.
2016. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno mindegy volt ez, mert akkor majd mindenki hírtelen belép, a rendszer túlterhelt lesz, és frissíteni is baromi sok idő lesz a kurzuslistát, amikor megnyíllik a felvétel, vagy teljesen le is fog fagyni az oldal. Elég 15 percel előtte is belépned amúgy.
2016. szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól függ hol, én a PTE-TTK-n gond nélkül fel tudtam venni mindent.
2016. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!