Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni egyetem, sportköri...

Debreceni egyetem, sportköri tagság?

Figyelt kérdés

Pár perce kaptam egy mailt, hogy automatikusan sportköri tag lett mindenki. Jó ez nem is érdekelne amúgy, de mi az, hogy 4500 Ft egy félév?

Egyáltalán nem érdekel az unalmas gála, az 500Ft-os póló amit adnak, és az, hogy használhatom a sportlétesítményeket, amire nem tartok igényt.


Na de ezt milyen módon döntötték el? Kötelező ez egyáltalán vagy csak egy jó szövegbe bújtatott ajánlott dolog ez pontosan?

Nehezen hiszem el, hogy egy fizetős dologba csak úgy berakhatnának mindenféle következmény nélkül...



2016. szept. 5. 12:33
1 2
 11/13 anonim válasza:

[link]


Parancsolj!;)

2016. szept. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

[link]


Vannak akiknek nem tetszik a dolog!

2016. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 bromkrezol ***** válasza:
Az a baj, hogy a vita rossz irányban halad, itt is és a facebookon is. Ez a dolog törvényeket sért. Senki nem kötelezhető (egyelöre) arra, hogy olyan szolgáltatást vegyen igénybe, amit nem rendelt meg, vagy hogy olyan egyesület tagja legyen, amibe nem lépett be!!!
2016. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!