Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Személy és Vagyonőrként akkor...

Személy és Vagyonőrként akkor is kell tanúsítvánnyal rendelkeznem ha most 2016 ban szereztem meg a bizonyítványomat?

Figyelt kérdés
Google segítségével azt olvastam hogy nem kell mivel a bizonyítványom száma 32 861 01 és ezért alanyi jogon jár a mentesség tehát még papírt sem kell kérjek arról hogy mentes vagyok.De találtam pályakezdő állást ahol ez is egy feltétel.Akkor ha felhívom a munkahelyet érdeklődés céljából akkor elég lesz ha a tanúsítvánnyal kapcsolatban erre hivatkozok? Gondolom igen de nem szeretném leégetni magam és ezért inkább megkérdezem itt anonim hogy biztos legyen a dolog :D

2016. szept. 16. 02:25
 1/3 anonim válasza:

Sajnos nem tudom a kérdésedre a választ,de felmerült bennem egy másik kérdés úgyhogy megosztom veled.

2008ban kiváltott vagyonőri érvényességi ideje 2016 december.

Ha 2014ben teljesen újravizsgáztam(a tanusítvány miatt)akkor mégis miért kell most megint megujjítatnom az engedélyem?

2016. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem
2016. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Nem kell. 2012 után akik az új rendszer szerint vizsgáztak már, nem kell tanusítvánnyal rendelkezniük
2017. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!