Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a koli első évben...

Milyen a koli első évben egyetemen, ha egy vadidegennel kell lakni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 27. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyar viszonyok között nagy luxus. Általában több vadidegennel kell lakni.
2016. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is az jutott eszembe, ami az elsőnek, hogy nem 1, de 3 vadidegennel osztoztam egy szobán. Az ember még azt is kétszer meggondolja, hogy mikor pukizhat, főleg az első hetekben. Gyűlöltem a kolit, 2 hónap múlva albérletet és saját 4nm-es szobát kerestem, ahol becsukhatom az ajtót és egyedül lehetek. Most is azt gondolom, hogy inkább dolgozzon valaki suli mellett és lakjon egy szekrényben, mint hogy három másik ember életmódját, rigolyáit, bulijait, pasijait, stb. kelljen néznie naphosszat. Képtelenség úgy normálisan tanulni és élni.
2016. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Személyfüggő. Ha hajlandó vagy másokhoz alkalmazkodni, kedves vagy velük, akkor várhatóan összebarátkoztok, de ez attól is függ, hogy kivel raknak össze. Nekem volt már olyan szobatársam, akivel az első hétten összebarátkoztam, és olyanis, aki miatt szobát váltottam.

Az első napok, hetek biztos furcsák, szokatlanok lesznek, de hozzá lehet szokni. Elég sok egyetemi koliban max. 3 ágyas szobák vannak, 3-4 vagy több idegennek én se tudnám magam elképzelni. Tapasztalatból mondom koliban is lehet rendesen tanulni, élni.

2016. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg személyfüggő. Én a legjobb barátaimmal sem akarok összeköltözni egy szobába, és velük lenni minden szabad percemben. Megőrülök, ha nincs magánszférám.
2016. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!