Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az első vagy hetedik emeleten...

Az első vagy hetedik emeleten jobb lakni?

Figyelt kérdés
Hol előnyösebb lakni (előnyök, hátrányok)fiatalkonak? Az első vagy hetedik (nyolcemeletes) emeleten? Köszi
2012. jan. 27. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőn csak akkor jó lakni, ha nem jó a lift :D. Feletted sokan vannak, kopognak, fúrnak faragnak állandóan, az ablakból erkélyről dobálnak, csikket, szotyit, szezonjában karácsonyfát. A panoráma nem túl szép. Ha nincs közös helységeknek szint, akkor az emberek beláthatnak. Összesen 7 további szintről ázhat be a fürdőszoba plafonja.
2012. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudok hozzászólni, eddig csak a 2. 5. és 6. emeleten laktam . ☺
2012. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsőt választanám. Mi az ötödiken lakunk, roppant kellemetlen, amikor épp nem jó a lift és fel kell cipelni a bevásárlást. A páromék ne tudd meg, mit anyáztak, amikor kiderült, hogy a nagyobbik kanapé nem fér be a liftbe és a lépcsőn kellett felrángatniuk. Nyáron tűz volt a szomszéd házban az elsőn, a tűzoltók létrával simán kimentették az embereket. Ugyanezt a sokadikon nem lehet megcsinálni. Fűtés szempontjából mindegy, hányadikon laksz, ha laknak alattad, viszont nyáron sokkal előbb lesz elviselhetetlen hőség az épület tetején. Szóval én az elsőre szavazok.
2012. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

7. emelet. Én ott laktam néhány évet. Ha ez egy forgalmas lakótelep akkor kevésbé hallatszik fel az utcai zajok: hajnalban hazavánszorgó alakok, stb..


A lift általában egy-két napig nem jó, azt a kis lépcsőzést meg ki lehet bírni. Oda mindig lifttel mehetsz fel, de az elsőre mégsem, mert azt a kedves szomszédok szólják meg. Így állandóan gyalog jársz :)

2012. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!