Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS nagy gáz van most mit tegyek?

SOS nagy gáz van most mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy az iskolás angol könyveimet nem tudom hol megnéztem mindenhol de elvesztettem ráadásul könyvtári könyv volt szal nagy a gáz ja és a munka füzetemet az angol tanáromtól kaptam és azt mondta ha nem vigyázok rá baj lesz hát most eléggé be vagyok parázva szerintetek mit csináljak? Bevallani semmiképp sem fogom hanem valahogy kimászni a szarból de nem tudom hogy.

És nem kérek olyan válaszokat hogy vald be minnél előbb annál jobb meg olyanokat se hogy megérdemlem ha ezt meg ezt csinálja velem az angol tanár mert ezzel nem segítetek köszönöm



2016. szept. 27. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Veszel újat belőlük.
2016. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ne valld be, kamuzz és még nagyobb szarban leszel !
2016. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Vagy kölcsönkérsz felsőbb évesektől, vagy már végzett tanulóktól. Lehet, hogy akad olyan is, aki örökbe odaadná.

Első voltam.

2016. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát elmész a tankönyvboltba oszt megveszed.
2016. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél másikat jó sok pénzért.
2016. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na hali:) kitudtam dumálni magam belőle és azóta van tankönyvem szal aki azt mondta hogy ne valjam be üzenném kimásztam belőle és nem vagyok mégnagyobb szarba:)))
2016. okt. 14. 09:50
 7/7 A kérdező kommentje:
*aki azt mondta ha kamuzok mégnagyobb szarban leszek
2016. okt. 14. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!