Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok nagy jó, kalózos...

Tudtok nagy jó, kalózos könyveket?

Figyelt kérdés
Nem gyerekkönyvekre gondolok, hanem rendes regényekre. Nem muszáj romantikusnak lennie, bármilyen kategória jöhet Általában drámát, akciót, horrort szoktam olvasni, amiben néha vannak szerelmi szálak, úgyhogy nagyjából minden jöhet.

2016. szept. 10. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Pontosan ezt akartam írni én is ! :D

Tesóm megvette pár éve, de nem olvasott bele, így hozzám került. Pozitív csalódás volt! ;)

2016. szept. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vámpír kalózok. Egész jó, nem egészen emlékszem már hogy mennyire felnöttes de vannak benne horror krimi scifi elemek is. Nekem tetszet, 2 részt olvastam el belőle nem tudom van e több része de én nem találtam.
2016. szept. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Emilio Salgari: A bermudai kalózok
2016. szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sydney Lawrence: A kalóz asszonya
2016. szept. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Kalózköztársaság is tetszett. Nem igazán regény, de ha szereted a törit és érdekel a kalózok aranykora, nagyon ajánlom. Három kalóz és egy privatér életén keresztül mutatja be a korszakot, hiteles források alapján. Egyáltalán nem száraz, szerintem olvastatja magát ^^
2016. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én most olvastam a Birodalom bukását, és az egyik legjobb könyv amit olvastam én imádtam! Kétszemszögből van, egy szirénről szól meg egy kalóz hercegről, a lányt büntetésből emberré változtatja a kegyetlen szirén királynő és ott találkozik a herceggel, romantikus, hajós, tengeres, kalozos, szirénes
2020. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!