Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS. Meg fogok bukni. Mit tegyek?

SOS. Meg fogok bukni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Érettségi után 2 évig nem tanultam,szóval a koncentrációs képességem a nullára esett vissza..15 percig tudok odafigyelni utána szükségem van egy óra szünetre...és ez most komoly. Annyira hülye vagyok,hogy azt hittem egy nap alatt fel tudok készülni a zh-ra,de azzal nem számoltam hogy oké hogy régen tudtam volna ennyit tanulni egy nap alatt de most ez így nagyon offos. Megoldásokat várnék,vagyis inkább valami tippet mivel csapjam be magam,mert olyan érzetem van,hogy én az életbe többé nem fogok tudni tanulni... 2-es lenne a cél első körben.
2016. szept. 29. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Puskázz diszkréten. Államvizsgára meg majd fejleszted az agysejtjeidet
2016. szept. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó vicc. :D Ezt a tárgyat erősen érteni kell,kb.a zh-ból 3 pont értékben lehetne puskázni,meg amúgy sem az én műfajom. Neki kell állni,nincs mit tenni csak eszembe juthatna végre régen ezt hogy csináltam. Mondjuk legalább már elkezdtem...
2016. szept. 29. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Halgass ilyeneket miközben tanulsz. (fülhallgatóval)

Nekem mindig segít elmélyedni az anyagban és hosszabban ráhangolódni a tanulásra


https://www.youtube.com/watch?v=nnaaxaAOlPk

2016. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez bukó apukám, szerintem vonulj vissza. :)
2016. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
De azért tényleg megpróbálhacc puskázni. Ma az egész osztály puskázott. Összefogtunk és nem árúltuknel egymást.
2016. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hova jársz ?
2016. szept. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!