Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha meg soha nem tanultam egy...

Ha meg soha nem tanultam egy nyelvet erdemes beiratkozni tanfolyamra vagy erdemesebb magantanarhoz menni? Tapasztalatokra vagyok kivancsi

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

En a magantanart javaslom, mert o csak rad figyel, a te hianyossagaidra gyur ra, a te tempodban haladtok..mig ha van rajtad kivul mas is, akkor lehet, hogy unatkozni fogsz neha (es nem ezert fizetsz), vagy netan le is maradhatsz a tobbiektol. A tanar keze meg van kotve (szorit az ido), marpedig szinte lehetetlen olyan csoportot osszeallitani (hiaba a szintmegkulonboztetes), ahol mindenki azonos szintrol kezd, azonos kepessegekkel, azonos tempoban azonos szintre jut el.


En a magantanart javaslom.

2009. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy a magántanárnál nem lehet tanulni... Fogalmam sincs, hogy miért, de én nem tudok... Csoportban tanulni sokkal jobb... Meg ha valamit nem tudsz, akkor nem azt gondolod, hogy fú de béna vagy, mert látod, hogy a többiek se tudják :) Meg egy csoportban általában jó a hangulat, lehet csoportokban beszélgetni, nem vagy feszélyezett (legalábbis én ezt a kettesben vagyok a tanárral dolgot nem szerettem) szóval én a csoportos nyelvtanulásra szavaznék :) De kinek hogy.
2009. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez tőled függ, melyik lenne neked a jobb.

Viszont bármelyik mellett döntesz, válogasd meg a csoportot, az oktatót, és a magántanárt is!

Nekem mindkettővel van jó és rossz tapasztalatom is.

2009. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdőként még hatékonyabb és érdekesebb a csoport, én magántanárt csak akkor javasolnék, amikor már számit, hogy csak egy valakivel foglalkozzon az a tanár. Persze kezdőként is lehet magántanárnál kezdeni, én például csak magántanárnál tudok tanulni, mivel túl gyors vagyok a többiekhez képest, unom a csoportos órákat. Na de én nyelvtanár vagyok :) Szóval próbáld ki szerintem ezt is azt is, döntsd el, neked melyik tetszik jobban :) Jó tanulást!
2009. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!