Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljátok a matekot...

Hogy tanuljátok a matekot (egyetem)?

Figyelt kérdés

Első éves vagyok mérnökinfón. 6-ból 3 full matek. Az a bajom, hogy gyakon minden tárgyból olyan sebességgel haladunk, hogy nem tudom felfogni mi történik csak másolom a táblát, mire hazajövök teljes "sötétség". Nem tudok gyakorolni itthon mert nem értem mi miért van.


Valami ötlet esetleg?



2016. okt. 1. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Járj magántanárhoz.
2016. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Uyganez villamosmérnökin, en kerestem pajtásokat akikkel együtt okoskodunk, így valamivel jobb
2016. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet csak az a baj, hogy mindenhol bizonyításos feladatokat csinálunk én nekem meg csak közép matekom van és sose csináltam ilyeneket :(
2016. okt. 1. 22:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Magántanár, korrepetálást vállaló felsőéves vagy konzultációs/tanulócsoport ami segíthet.

Ha egyedül nem megy sajnos kevés az esélye hogy hirtelen magadtól megvilágosodsz, könnyebb ha még most kérsz segítséget és egy idő után megy majd magadtól. De ha teljes sötétség akkor kelleni fog valamilyen külső segítség még mielőtt teljesen lemaradsz.

2016. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is csak csatlakozni tudok az előzőkhöz. Ha valamit nem értesz, nem tudsz követni, akkor csakis külső segítség jöhet szóba. Lehet nem végig, mert mondjuk fel tudod venni a fonalat, de az elején mindenképp. És érdemes minél előbb, mert ha sokáig vársz, akkor sosem éred utol az órát.
2016. okt. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vannak feladatsorok, amit a tanárok adnak ki. Van hozzá megoldás is hál istennek. Megpróbálom mindet megcsinálni a megoldás alapján, és megérteni, ha nem megy akkor úgy teszek ahogy mondjátok. Köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 2. 11:42
 7/10 Baluba ***** válasza:
Nekem ez jön be, ha nem jegyzetelek, csak figyelek. Így tudom követni a dolgokat, megértek mindent. Aztán valaki, aki jegyzetelt, de nem ért semmit, bescanneli nekem a jegyzeteit, én cserébe elmagyarázom neki az anyagot. Win-win.
2016. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:D

Az a baj, hogy súrolja a felfogóképességem határait az "Informatika Logikai alapjai" tárgy.

2016. okt. 3. 22:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig az igen egyszerű tárgy a többi matekhoz képest.
2016. okt. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dq ***** válasza:
A #7 egyedül is kivitelezhetõ; hanfelvételt kell készíteni miközben másolod a táblát.
2016. okt. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!