Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincs semmi motivációm a...

Nincs semmi motivációm a tanuláshoz! Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Szeptemberben még tanultam rendesen, de mostanra valahogy semmi motivációm sincs, és lusta is vagyok. A házi feladatokat megcsinálom, de a tanulásra nagyon nehezen veszem rá magam... Tud valaki valamilyen módszert, amivel rá tudom venni magam a tanulásra?

2016. okt. 9. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.
2016. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tanulsz, mehetsz utcát seperni. Gondolj erre. Amúgy komolyra fordítva a szót:

ha tanulsz, felvesznek egyetemre

ha felvesznek egyetemre, hozzád hasonló embereket ismerhetsz meg, kapcsolati hálót építhetsz, ami később a munkakeresés során hasznodra válhat

és általában a nők, de talán a férfiak esetében is alapkövetelmény párkereséskor, hogy a partnerének legyen egyetemi diplomája

valamint létezik az ún. diplomás minimálbér, így többet kereshetsz pl. egy irodai munkával, mint akinek csak érettségije van

2016. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez a tipikus duma, ha nem tanulsz nem lesz belőled semmi, sok híres embernek nincs érettségije se.Igen igeen, tehetségesek valamiben, és te miben?

Élj az álmaidnak, és azzal foglalkozz, ami nem foglalkoztat arra elég a 2-es!

2016. okt. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!