Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dikákigazolvány igénylés?

Dikákigazolvány igénylés?

Figyelt kérdés
Első éves egyetemi hallgató vagyok. Van NEK adatlapom, holnap akarok bemenni új diákigazolványt csináltatni. Elvileg pár hét mire kiküldik. Addig kapok egy ideiglenes diákigazolványt. A régit október 31-ig használhatom. A kérdés: ha a diákigazolvány nem érkezik meg október végéig, illetve hallottam olyat is hogy pár hónapot is csúszhat a diákigazolvány kiküldése, attól még addig tudom használni az ideiglenest? És ha megjön, akkor pedig kérnem kell rá matricát?

2016. okt. 10. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

miután lejár a ideiglenes középiskolai, az egyetemed TO-ján (tanulmányi osztályán) kérhetsz ideigelenes egyetemi igazolást, amig megjön a diákod :)

miután megjön a diák a TO-n kell kérned rá matricát

2016. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és matricát bármikor tudok kérni rá? pl ha a diák csak november első felébe jön meg, addig használhatom az ideiglenest, utána kérhetek rá matricát?
2016. okt. 10. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!