Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanácsok, vélemények?

Tanácsok, vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén lesz a felvételim és biosz szakra szeretnék menni,ezért járok előkészítőre,de elég rosszul érzem ott magam.Amikor ott vagyok hülyének érzem magam és ideges vagyok.Szerintem furcsának is tartanak mert egyedül ülök egy egész asztalnál (háttal)és úgy nézhetek ki mint valami depressziós.Amikor kérdeznek akkor a megszokottól eltérő válaszokat adok.Semmi önbizalom nincs a válaszaimba ,pedig jók.+elég halk is vagyok.Már év eleje óta járok oda,de még mindig idegen nekem a környezet.A suliban meg otthon semmi ilyen gond nincs,csak idegen környezetben.Ismerősöknél megint más a helyzet,ott legalább mosolygok.Senkit nem ismerek az előkészítőn és nem hinném hogy megszeretném ismerni bármelyiket is.Mindig várom hogy végre vége legyen és hogy elmenjek onnan.Miért viselkedem így idegen környezetben ?Van valakinek ilyen gondja ?Ja és a barátkozás egyáltalán nem az erősségem(nem tudok beszélgetést kezdeményezni,félek megszólalni és félek hogy hülyének néznek),emiatt nem járok táborokba.



2016. okt. 15. 11:33
 1/1 A kérdező kommentje:
Lehet hogy szociális fóbia ?
2016. okt. 15. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!