Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit szóljak vissza a tanáromnak?

Mit szóljak vissza a tanáromnak?

Figyelt kérdés

Beletúrtam a hajamba, erre azt mondta, hogy úgy utálja az ilyen melegeket... (Nem vagyok az!)

Azt is mondta, hogy ha kényelmetlen a szék, szívesen leszögez oda. Továbbá mondta, hogy addig tudna sértegetni, amíg el nem megyek a suliból...

Van valami jogszabály, amivel megálljt parancsolhatnék neki? Az osztályfőnököm tuti mellé állna, az összes tanár.

Nagyon megalázó amit csinál, s én nem tudom szo nélkül hagyni, ezt senki ne is várja el! Inkább rúgjanak ki, de ő is szívja meg!

A tanárom egy öregebb, dagadt fazon.



2015. ápr. 14. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

"addig tudna sértegetni, amíg el nem megyek a suliból"

- a legjobb lenne,ha elmennél egy normális helyre.

"Kedves tanár úr? hova menjek? Melyik iskolába?" - kérdezz így vissza, ez jobban fog hatni, mintha durván beszólsz. Talán magába néz.

2015. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Az öregebb dagadt fazonnak nagyon tele lehet már veled a töke. Miért is? No erröl mesélj még valamit!
2015. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Engem a másik oldalról is érdekelne a történet, mielőtt tanácsot adok.
2015. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tipikus! Semmi! Ilyen a fazon stílusa! Mindenkiből viccet csinál! Nehogymá' én legyek a paraszt, mert egyedül én vagyok az, ki nem bírja szo nélkül hagyni, hogy lemelegezik!

Nincsenek előzmények, mindig van felszerelés, becsületesen készülök! Egyszerűen csak Istennek hiszi magát...

2015. ápr. 14. 17:49
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Mi bajod van azzal, ha lemelegeznek?

Jobb lesz attól neked, hogy ezek után majd jól lehomofóboznak ezen a fórumon? :D

2015. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
36%

Ezeket tanárokat én sem kimondottan szeretem.Az én sulimban a tanárok csak jófejségből csinálnak ilyet,nem szemétségből.

Szerintem csinálj viccet a sértésekből pl: Rasszista tetszik lenni?(A meleg kérdéshez) vagy pl: A Tanár úr nem szeret engem?!(sértegetős kérdés) (:D) vagy hasonlók,ha a tanár elkezd sértegetni,okosan viccet kell csinálni a tanár sértegetéséből,hogy az osztálytársaid nevessenek. Úgysem rajtad fognak!;) Egyébként nem értem,hogy a tanárnak milyen jogában áll sértegetni egy diákját meg ilyeneket mondani...nem azért van,hogy tanítson? És ilyen kicsinységekért...jó mondjuk ha nem tudsz megülni a helyeden az lehet,hogy egy idő után idegesítő.:D Ne hagyd magad sok sikert!:)

2015. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Mi az ilyen tanárt iskolán kívül el agyabugyáltuk istenien! Olyan szuper tanár lett hogy jobb nem is lehetett
2015. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Természetesen egy pedagógus számára sem megengedhető ez a közönséges,visszatetsző stílus.Méltatlan a hivatásához.

Nem sértegethet belső frusztrációk levezetése végett egyetlen egy tanulót sem, főleg ilyen személyes dolgokat illetően! Ilyenkor attól jöhet kényelmetlen helyzetbe, ha nem alacsonyodsz le a szintjére, mikor visszaválaszolsz egy higaddt, érett mondattal, például, hogy próbáljon meg a hivatásához méltóan viselkedni legalább a tanóra erejéig és legyen szíves nem rajtad kitölteni a dühét. Én mindenképpen szólnék egy megbízható tanárnak, teszem azt az osztályfőnökömnek erről! Hidd el, ő tud intézkedni ilyen esetekben.

2015. ápr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az osztályfőnököm maximálisan egyetértene a tanárral, de ha nem is, akkor se állna mellém...


Mellesleg a teljes osztály előtt mondta mindezt!

Volt, akinek a nevéből, volt akinek a tudásából, s volt, akinek a hangjából űzött gúnyt...

Mikor megkérdeztem tőle, hogy boldoggá teszi-e ez a viselkedés csak annyit mondott, hogy úgy látja az osztálynak tetszik...

Ugyanis a nagyja röhögött...

Ez egészen addig vicces, amíg nem saját maga az elszenvedője...


Küldjem el melegebb egtájra?

Használjak vitriolos, kritikán aluli szavakat?

Vagy intelligensen, esetleg én is csufoljam esetleg a kinézetét?

2015. ápr. 15. 15:40
 10/14 anonim válasza:
Mi lenne ha éreztetnél benne egy kis bűntudatot? Ne hogy már rajtatok szórakozzon,csak mert olyan kedve van! Mondjuk mond azt neki: A Tanár Úr nem gondolja,hogy ez másoknak rosszul esik? Ha meg azt mondja,hogy az osztálynak tetszik,akkor meg mondd meg neki mit gondolsz,amit mondtál, hogy addig röhögnek amíg nem belőlük csinál viccet!
2015. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!