Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy javítsak matekból? Sürgős!

Hogy javítsak matekból? Sürgős!

Figyelt kérdés

8.osztályos vagyok,nagyom nehezen megy a matek.minden másbòl 3 as 4es de a matek 2 es

Jegyeim:1,1,2

Mivel tudnėk fėlèvig 3 ast összeszedni?



#matematika #többi 3 #nehėz
2016. okt. 27. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Járj magántanárhoz!
2016. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szervezett tanulással

lehet matektanárhoz járni, igen de megtanulni nem fogja helyetted


mondjuk jelöld ki magadnak, hogy minden nap megcsinálsz 5 matekfeladatot hétfőtől péntekig

2016. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1 es.Köszi de az már pipa mert heti 2 szer járok.Ez a baj hogy ott azèr megyeget de felmèrőbe semmi!

2 es köszi megfogadom.

Szerintetek ha nagyon belehuzok sikerül mėg a 3 as?

2016. okt. 27. 14:36
 4/11 anonim ***** válasza:
A 3-ashoz ötösök kellenének. Félévkor örülj a kettesnek, év végéig pedig simán lehetsz 3-as, ha belehúzol és tényleg odateszed magad.
2016. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Èvvègèn mit sem èrek vele,ha a fèl èv számít
2016. okt. 27. 15:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor tessék megírni minden hátralévő dolgozatod jelesre és sima ügy félévkor a 3-as...
2016. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hátha mit sem érsz vele évvégén, akkor ne pampogj mert örülj a kettesnek is. Ja bocsánat az nem jó neked mert hármas kell, hát akkor tanulj.
2016. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Matekot rengeteget kell gyakorolni,hogyha nem megy, a legtöbb feladathoz csak rutin kell, még logika nélkül is mennie kellene..

Hogyhogy ilyen rossz tanuló vagy? Általános iskolában nekem még négyesem sem nagyon volt, nemhogy bukásra álljak egy felvételi tárgyból.

2016. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó.Fogalmam sincs,minden másból simán megy a 3 as 4 es ès ez a fránya matek meg nem megy sajnos.
2016. okt. 27. 18:22
 10/11 anonim ***** válasza:

kérdező, ha tényleg megfogadod amit mondtam, akkor a félév zárására olyan szinten lehetsz, ami versenyekre is elég


december végéig hétköznap 5 feladat/nap az 225 db, szerintem nincs is olyan 8. osoknak szóló fgy. amiben egyáltalán van ennyi

2016. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!