Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha kirúgnak az egyetemről de...

Ha kirúgnak az egyetemről de újrajelentkezek, fizetnem kell?

Figyelt kérdés
Ez az ötödik félévem államilag támogatott képzésen de nagy rá az esély hogy ki fognak idén rúgni, viszont februárban újrajelentkeznék és ugyanúgy államin folytatnám ugyanazt a szakot ugyanazon az egyetemen, így fizetnem kellene bármit is?
2016. okt. 30. 02:13
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

A jelentkezés árát fizetni kell.

Szerintem keress másik szakot helyette. Legyen önkritikád legalább neked.

2016. okt. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nagyon beszűkült gondolkodásra vall, ha valaki szerint egy ilyen élethelyzet csak abból alakulhat ki, hogy nem megfelelőek a képességei valakinek. Ilyet csak az ír le, akinek anyuciék intézik az életét és más dolga sincs, mint tanulni. Tényleg hasznos tanács az önkritika. Alkalmazd!
2016. okt. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Sajnos a múlt félévben nem tudtam sokat foglalkozni a sulival, nyilván nem viccből alakult ez így, most már megoldódni látszanak a dolgok, de már nem tudom visszacsinalni. Szóval mindenképpen el szeretném vegezni, államira is tutira visszavennenek, lesz annyi pontom.

Szóval akkor nem kell a képzésből semmit se fizetni, csak a jelentkezés ára és kész?

2016. okt. 30. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!