Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy segítsek lányomnak? 13...

Hogy segítsek lányomnak? 13 évesen egy hónap alatt 100 folyamatos fekvőtámasz?

Figyelt kérdés
13 éves lányom van.Kitünő tanuló,de félévtől kaptak egy új tesitanárt,aki csak úgy gondol egyet és beír nekik két 1-est,amikor meg megyünk fogadóórára hogy mire adta,mondja hogy futás,meg ilyenek...tegnap volt fogadóóra,azt mondta lányom akkor lehet ötös,ha egy hónap múlva 100 fekvőtámaszt megcsinál megállás nélkül,úgy hogy az orra is leér.hiába próbáltam beszélni vele,o-fővel,igazgatóval,semmi.szegényem pedig,igaz vékony (170 cm 52 kg),egy fekvtőtámaszt sem tud úgy megcsinálni hogy az orra leérjen,mert hasra esik.folyamatosan pedig orrleérintés nélkül max 5-öt csinál meg.ha nem sikerül neki,megbuktatja,(csinált már másokkal is ilyet,képes megtenni),és azt mondta a pótvizsgán sem biztos hogy átenegdi.légyszi ne a tanárt kritizáljátok,hanem azt írjátok meg hogy hogy sikerülhet ez neki.köszi
2010. ápr. 28. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nem kérhet ilyet (nincs benne a tantervben) és tesiből nem buktathat ezért


ha az igazgató nem segít, akkor önkormányzat és oktatási ombudsman, a gyereket meg nem kínozni, egy életre elmegy a kedve a sporttól

2010. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen iskolába jár a lányod ? Hol van az leírva , hogy mi a követelmény ? Én a helyedbe nem hagynám hogy hülyére vegyenek , hogy lehetne egy 13 éves "kislánynak" 100 fekvőtámasz a szint amit el kell érnie ? Ha más megoldás nincs akkor elvinném más iskolába , vagy kijárnám neki hogy mentsék fel tesiből .
2010. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

FÉLRE NE ÉRTS, NEM BÁNTANI AKARLAK!!!!!

Ne haragudj, ezt nem tudom elhinni. Most ez tényleg igaz, vagy csak szivatás ez a kérdés?

A tanárt emiatt fel is függeszthetik.

Az a nagy helyzet, hogy a tanároknak pontosan tartaniuk kell magukat egyfajta tanrendhez, nem önkényeskedhetnek. A tanrendben nincs benne a 100 fekvőtámasz, magyarán nem követelheti meg a gyerektől.

1-EST MAX. AZÉRT ADHATNA, HA A KISLÁNY MEGTAGADNÁ PL. A FUTÁST, TEHÁT NEM HAJLANDÓ EGYÜTTMŰKÖDNI.


Szerintem itt inkább más gondok vannak, más miatt pöccenhetett be a tesitanár -nem lehet, hogy valamit esetleg elhallgatsz? :-) Esetleg lógott az órákról a kislány stb...

NE ENGEDD, HOGY HÜLYÉT CSINÁLJANAK BELŐLETEK - főleg a továbbtanulás előtt, mikor hatványozottan számítanak a jegyek.

2010. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, a lényeg lemaradt: egy hónap alatt gyakorlatilag lehetetlen nulláról a 100 db. Esetleg kérdezz meg egy konditeremben egy edzőt -le fog esni az álla neki is. :-)
2010. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Szia!

Ezt nem követelheti meg a tanár!

Megbuktatni ez miatt?

Szerintem ez vicc!

2010. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én időmben még buktattak tornából.De csak azok buktak meg(mert bizony volt aki bukott) aki rendszeresen lógott az torna óráról.Soha nem végezte el a kiadott feladatot,és a "torna felelésnél" nem végezte el egyiket sem.Vagyis azok buktak akik nagyon nem foglalkoztak vele.

Én régebben is aktív sportoló voltam(ma csak hobbi szinten) Judoztam évekig sportszerűen,és nekem tudni kellett a fekvőtámaszt jól megcsinálni..de még én sem csináltam napi 100-at..(pedig mi minden edzésnél evvel a gyakorlattal kezdtük)

A tanár egy kicsit átesett a ló túlsó oldalára.Megbuktatni nem fogja szerintem a lányodat,főleg ha igyekszik is csinálni(az ,hogy nem megy neki,az nem baj,hiszen sok ember nem tud rendes fekvőtámaszt csinálni,talán már én sem)de csinálja,és ez a lényeg..legfeljebb nem ad neki 5-öst eredményt.

Egyébként mint írtam,vannak okok amik miatt meg lehet buktatni valakit,de a 100 fekvőtámasz nem ok!!

Én mint szülő biztos beszélnék a torna tanárral,és megkérném,hogy mutasson olyan írást,vagy szabályt ahol le van írva,hogy követelmény egy 13 évesnek 100 "szabályos" fekvőtámasz megcsinálása.

Ha nagyon kötegszik akkor egy fogadó órán megkérném a tanárt,hogy mutassa meg,hogy meg lehet csinálni.Ha ő megtudja csinálni helyben,szabályosan akkor fejet hajtok előtte..(tuti biztos vagyok benne,hogy nem fogja megcsinálni).,Majd szólnék az igazgatónak,hogy a lányom fog fekvőtámaszt csinálni,úgy ahogy ő tudja,és annyit amennyit az erejéből futja.A feladatot igyekszik megoldani.Ha ezek után megbuktatja a tanár hivatalosan fogsz panaszt tenni,és ha kell az egész iskolát bele rángatod..

2010. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
85%

Már bocsi,de ez hülyeség..Ha a lányod az ötösért küzd,akkor nyílvánvaló,hogy a 4-es 5-ös között van.Akkor hogy a francba buktathatná meg???! Ez hülyesééég!!!Nem tudja bukásig rontani a jegyeket!

15L

2010. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt tuti valami sántít, mert a fiúk nagy többsége nem tud 100 fekvőtámaszt csinálni így, nemhogy egy 13 éves lány.
2010. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem lógott a lányom az órákról,egy igazolatlanja sincs,és ő azt állítja hogy normálisan elvégzi a feladatokat,én meg hiszek neki.nem tudom mi sántít ebben,én abban kértem a segítségeteket,hogy hogyan tudná ezt elérni.
2010. ápr. 28. 15:23
 10/13 A kérdező kommentje:
vagy ha nem is 100-at,legalább 5 normális sikerüljön neki...
2010. ápr. 28. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!