Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy segítsek lányomnak? 13...

Hogy segítsek lányomnak? 13 évesen egy hónap alatt 100 folyamatos fekvőtámasz?

Figyelt kérdés
13 éves lányom van.Kitünő tanuló,de félévtől kaptak egy új tesitanárt,aki csak úgy gondol egyet és beír nekik két 1-est,amikor meg megyünk fogadóórára hogy mire adta,mondja hogy futás,meg ilyenek...tegnap volt fogadóóra,azt mondta lányom akkor lehet ötös,ha egy hónap múlva 100 fekvőtámaszt megcsinál megállás nélkül,úgy hogy az orra is leér.hiába próbáltam beszélni vele,o-fővel,igazgatóval,semmi.szegényem pedig,igaz vékony (170 cm 52 kg),egy fekvtőtámaszt sem tud úgy megcsinálni hogy az orra leérjen,mert hasra esik.folyamatosan pedig orrleérintés nélkül max 5-öt csinál meg.ha nem sikerül neki,megbuktatja,(csinált már másokkal is ilyet,képes megtenni),és azt mondta a pótvizsgán sem biztos hogy átenegdi.légyszi ne a tanárt kritizáljátok,hanem azt írjátok meg hogy hogy sikerülhet ez neki.köszi
2010. ápr. 28. 13:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az öt már reálisabb.

Esetleg amit az előbb is Írtam, mondjuk ha egyszer leugranátok egy konditerembe, szerintem ott szívesen ad tanácsot egy profi tréner. Mert így neten keresztül nehéz tanácsot adni, azt mutatni is kell.

2010. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A komolyan edzett férfiakra se jellemző, hogy meg tudnának csinálni 100-at! 50-et se.
2010. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérd el a tantervet és a követelményrendszert. Csak azt kérheti számon, ami le is van írva hivatalosan.

Azonnal panaszt kell tenni ellene! Irány az önkormányzat oktatási hivatala!

Sajnos a tesitanárok nagyrésze iszonyatosan aberrált és alkalmatlan.

2010. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!