Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8tól zh-m lett volna, de...

8tól zh-m lett volna, de megbetegedtem és hányok + aludni sem tudok. Mi lesz ha nem írom meg? Még nincs hiányzásom!

Figyelt kérdés
Félek hogy nem is fogja hagyni hogy pótoljam, de nem tudok tényleg bemenni. Mit tegyek??? :(
2016. nov. 9. 03:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Pót zh-t majd megírod. Nincs olyan, hogy nem hagyják, hogy megírd.
2016. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván függ az adott kurzus követelményeitől, illetve, hogy milyen lehetőségek vannak a ZH-k pótlására. Esetleg menj el a háziorvosodhoz, orvosi igazolás esetén talán engedékenyebbek lesznek. Bár abszolút tanár- és követelményrendszer függő. Jobbulást!
2016. nov. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor é jártam így, nem is vették át az orvosi igazolást, abszolút nem érdekelte őket, miért nem voltam ott. Viszont pótzH mindig van, megírod azt és kész. (Viszont ha az nem sikerül, akkor gáz lesz, én így jártam, és újra fel kellett vennem a tárgyat:S)
2016. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A legböszmébb Feri ***** válasza:
Esetleg olvasd el a TVSz-t...
2016. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!