Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bme mérnökinfó v. Corvinus...

Bme mérnökinfó v. Corvinus gazd. Informatikus négyes matekkal?

Figyelt kérdés

Még van két évem érettségiig. Egyenløre négyes vagyok matekból, de igaz eddig csak egy dogára tanultam otthon. Szerintetek menne a BME v Corvinus, ha bekerülök emelt matek nélkül? Természetesen ott odafeküdnék a tanulásnak.

Fosok, hogy amit itt tanulunk az ott semmire sem lesz elég, føleg, hogy ez szakközép, nem is gimnázium. Adjatok légyszi tanácsot



2016. nov. 14. 20:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Mit tanuljak meg a két nyáron vagy mit tanuljak eløre a tanévbe
2016. nov. 14. 20:45
 2/7 rionen válasza:
Egy emelt info nem lenne könnyebb? Meg egy nyelvvizsga. Az így is úgy is kellemóni fog.
2016. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Jol latod semmire nem lesz eleg. Viszont a bme mernokinfo nem a legjobb akkor inkabb oe-nik ha mernokinfo. tul sok felesleges dolgot tanitanak. illetve inkabb mernokprofesszornak es nem informatikusnak kepeznek ott teged. Szoval a VIK mernokinfot nem ajanlom. A tobbi mernok kepzes nagyon jo bmen nyilvan de az info nem.
2016. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

esti ELTE elég, csak az meg fizetős, és nem jó semmire.

Nézz valami OKJ-t, vagy egyéb programozó tanfolyamot.

2016. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha meg van két éved, akkor szerezz különtanárt, anélkül nekem se ment volna.
2016. nov. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Emelt matek nélkül szenvedni fogsz az elején, de utána jobb lesz.
2016. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A BME-re nem nehéz bekerülni akár emelt matek nélkül is, viszont nagyon komoly matekot tanítanak. Én emelten érettségiztem (80%) és nekem is nagyon nehéz a matek.
2016. dec. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!