Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha építész mérnök szeretnék...

Ha építész mérnök szeretnék lenni muszáj emelet szinten érettségiznem fizikából?

Figyelt kérdés
Matekból biztos emelt szinten fogok, de fizikából nem tudom, mert annyira nem vagyok jó belőle, hogy sikerüljön egy jó emelt szint. Szerintetek? Még nem faktoltam, jövőre fogok, és nem tudom mit válasszak a matekon és a törin kívül( a töri az közgazdaságtanhoz kéne , mert az is érdekel).A válaszokat előre is köszönöm!:)

2016. nov. 18. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni az általad kiválasztott egyetem honlapján, hogy mik a követelmények.

Úgy tudom, jelenleg még nem követelmény az emelt szint, állítólag majd fokozatosan vezetik be.

Attól is függ tehát, mikor jelentkezel.

Az egyetem honlapján kell tájékozódni mindenképp, ott fogsz találni információt arra, hogy amelyik évben (nem derül ki a kérdésedből) felvételizel, épp mik lesznek az aktuális elvárások.

2016. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cs. Dani válasza:
Az egyetemi/kari honlap is valószínűleg megbízható, ám ezek gyakran elavult, évekkel korábbi adatokat mutathatnak. A felvételi rendszernek, a meghirdetett szakoknak és azok követelményeinek egyetlen hivatalos forrása a felvi.hu, ajánlom, hogy itt keresgélj, mert ez mindig aktuális.
2016. nov. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!