Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok nyaron a következ...

Hogyan tudok nyaron a következő félévre előre tanulni? (BME építész szak)

Figyelt kérdés
Jövőre leszek elsős es szeretnem valamennyire megkönnyíteni a jövő évemet nem tudnátok javasolni valamit, hogy honnan tudnék jegyzeteket letölteni ?

2016. júl. 16. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz könnyebb attól, hogy előre tanulgatsz..
2016. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tudja mit kell tanulni, melyik könyvből, akkor nyilvánvalóan könnyebb lesz neki, azaz könnyebben megérti, amikor hallja, mert nem lesz teljesen ismeretlen amiről szó van.

Én sajnos nem építész vagyok, így nem tudok segíteni, de remélhetőleg lesz, aki tud.

2016. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is megfogalmazódott valami hasonló a fejemben, de arra jutottam, többet ér, ha most pihenek. Az a pár hét hamar elszalad szeptemberig, és egyedül, főleg leendő elsősként nem hiszem, hogy túl sokra jutnánk, mivel egyáltalán nem tudjuk, mik lesznek a követelmények.
2016. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

[link]

Először is ez ey nagyon hasznos oldal, itt jól átláthatóan lehet vezetni a tárgyakat.


Az első félév még elég kis laza lesz, sok bulizással, de érdemes komolyan venni.


Tárgyak

Matek1: sztem felesleges matekozni nyáron, az építész matek nem nehéz. Itt a tanár oldalán lehet nézelődi [link]


Ábris1: ez lesz a legnehezebb, erre se lehet nagyon felkészülni előre, max ha elolvasod (a borzalmas) tankönyvet [link]


bevépszerk: erre se lehet nagyon

bevtartó: erre azért lehet, itt vannak a tárgy tavalyi gyakorlófeladatai (ez fontos tárgy, és nem is nehéz, csak nincs belőle ggyakorlat, de zh-n, vizsgán nagyrészt számolni kell)

[link]


Éptöri1, rajz1, bevép, ilozóia : nem kell, nem is lehet

Térkomp: gyakorlati, tervezős tárgy, értelemszerűen erre se lehet


BME építész, harmadév

2016. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ja, amit elfelejtettem inkább programokkal érdemes barátkozni, annak sokkal több értelme lenne: photoshop, archicad, sketchup. A tárgyakra úgy is kaptok rengeteg segítséget amíg gólyák vagytok ;)
2016. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!