Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elegem van és minden motiváció...

Elegem van és minden motivációm, kitartásom elfogyott, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Nem tudom ez a kategória mennyire felel meg a kérdésemnek,remélem belefér.

Gondolom senkinek sem kell bemutatni, milyen trágya iskolák és oktatás megy manapság és mennyire leszív minden energiát majdhogynem fölöslegesen. Azt hiszem a mai embereket,fiatalokat se kell bemutatni. Persze nem mindenkire vonatkozik de sajnos a körülöttem lévő emberekre igen. Errefelé pedig a programkínálat is gyászos.

Még bő 2,5 évem van a gimiből és már úgy érzem minden jobb lenne, csak ezt hagyhassam. Persze egyetemre szeretnék járni, tehát eszembe sem jutna tényleg pl. itthagyni a sulit.

Úgy érzem megrekedtem, szellemileg sem tudok fejlődni, ami szellemi előnyöm volt a többiekkel szemben lassan behozzák azt, mert nem tudok tovább haladni.

Már csak az a célom, hogy átvészejlem ezt a 2,5 évet, viszont lehangoló már előre elpazaroltnak látni ennyi időt az életemből. Pedig nem hiszem, hogy csoda történik és bármi is változni fog, ezekből kell építenem valamit, de hogyan?



2016. nov. 20. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Legyél magántanuló. Több idő, úgy osztod be, ahogy neked tetszik. A vizsgakat megcsinálod, de amúgy abban mélyedsz el, ami téged érdekel. És nem utolsó sorban nem kell olyanokkal találkoznod, akiket ennyire lenézel.
2016. nov. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban hasonló cipőben jártam. Menj különórákra, tanulj nyelveket (rengeteg ingyenes lehetőség van rá a neten), tanulj zenét, sportolj, lényeg, hogy fejleszd magad az iskolai kereteken kívül ezerrel, mert egyetemen nem lesz rá ennyi időd, másrészt meg így ott is előnyre tehetsz szert, végül pedig ez eléggé fel fogja dobni az önérzetedet.
2016. nov. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!