Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyembe?...

Ti mit tennétek a helyembe? Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés

Szeptemberbe új iskolába kerültem 11. osztályba. Október közepéig nem kaptam meg a tankönyveimet, mindenki más igen. (Ez miatt matekból 3-as lettem, mert egy órán 3 anyagot vettünk, és nem gyakoroltunk semmit, másrészt a dogáim azért lettek 3-asok, mert volt, hogy az eredményt bekarikáztam, nem pedig 2-szeri aláhúzással jelöltem) Előtte csak 5-öseim voltak a tárgyból, versenyeket is nyertem.

Másrészt van olyan tanárom, aki mindig az én pontszámom alapján osztályoz...rá volt írva az 5-ös a dogámra, majd áthúzta, és pont 1 ponttal csúsztam le a jobb jegyről. Több ilyen eset is volt.


2016. okt. 30. 09:09
 1/1 anonim válasza:
Beszélj erről vele, ha nem hatásos akkor szüleidet kérd meg erre, vagy osztályfőnököd vagy az igazgatót.
2016. nov. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!