Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Junior programozó állásnál...

Junior programozó állásnál mik az alapvető elvárások?

Figyelt kérdés

Jó pár éve programozom, volt pár sikeres játékom, amikből meg tudtam élni, félretenni, kocsit vásárolni, ebből gondolom, hogy nem voltak rosszak. Viszont jelenleg állást szeretnék szerezni, csak mivel eddig önállóan dolgoztam, saját határidőkkel, nem tudom, hogy tudnék beillesztkedni, viszont a fontosabb, hogy nem gondolom, hogy a tudásom elegendő lenne egy junior pozíció betöltésére. Mik egy kezdő juniorral szemben az elvárások? Programozói munkakörben dolgozók válaszait várom leginkább.


Legtöbb tapasztalatom, JAVA azon belül is Android környezetekben van, emellett nem gond C/C++ és C#, bár elég gyorsan elsajátítok bármilyen nyelvet: Barátaim ismeretlen kódjában (számomra ismeretlen nyelvek pl.: python) kell keresnem hibákat, és rendszerint megtalálom ezért gondolom.



2016. febr. 16. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez amit leirtal már nem is feltétlenül junior szint. Szóval junior állást lazán szerzel. Miért gondolod kevésnek magadat amikor már pénzt is kaptál érte?
2016. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert még soha se dolgoztam. A játékaimat letöltötték jópáran, viszont nem tudom, hogy a kódjaim elég jók-e.
2016. febr. 16. 22:00
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is olyan állást keress, aminek nincs benne a nevében, hogy junior. Sok sikert! :)
2016. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálok valamit kitalálni ezekután
2016. febr. 16. 23:07
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Szia,


Nálunk Junor Java programozói képzésen úgy kezdődik a felvételi folyamat, hogy kapsz egy online tesztet, amit ki kell tölteni és arról kapsz egy eredményt. Az alapvető programozói készséget méri. Ha érdekel, akkor dobj egy PM-et.

2016. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne utolsó, mert én is most váltok más IT területről és szeretnék programozás irányba elmenni de abban kezdő vagyok bár persze itthon gyakorlom és egyetemen is jól ment.
2016. febr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

SZia!


Dpobj egy privát üzenetet :)

2016. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Oké, írtam. Azért mókás lenne gyakorin keresztül munkát találni :D

Múlt héten kezdtem el keresgélni, álláshirdetésekre jelentkezni és ezen a héten már megyek minden nap 1 vagy két, néha 3 interjúra amiket hagyományos csatornákon keresztül találtam vagy ők találtak meg engem. (Iszonyú ember hiány lehet az IT szektorban.)


Szóval érdekes lesz ha ez mind hiába mert a legszimpatikusabb ajánlatot esetleg gyiken keresztül kapom. ;)

2016. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Félbehagyott villamosmérnökivel (BSc), "early" szintű programozási ismeretekkel, de nulla munkatapasztalattal,

felsőfokú angol, német nyelvtudással lehet még valaki 28 évesen beginner junior programozó? Mi ennek az útja, ha nem tessék-lássék tanfolyamokon akarok papírokat gyűjtögetni, inkább éles munkakörnyezetben fejlődni? Lehet még váltani ennyi idősen, ha nem tanfolyamos munkaközvetítők által akar az ember első munkahelyet találni?

2016. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az #5os valaszolot.
2016. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!