Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben? Létezik erre megoldás?

Figyelt kérdés
Adott egy átlag képességű 21 éves nő. Másodszorra kezdek neki a gyógyszerészeti szaknak. Igazából ki is hagytam évet,lusta voltam elszoktam a tanulástól kb mindenből megvágtak tavaly érthető módon. Most ugyan újrakezdtem,de egyszerűen úgy érzem nincs ehhez érzékem nehezen fogom fel a számításos példákat nagyon sok idő kell,hogy megértsem. Plusz igen,amit kihagytam magamat tartom el! nagyon sokat dolgozok,sajnos :( Érdekel ez,de legtöbbször úgy érzem jobb lenne valami humánosabb szak viszont ami még érdekelne az a pszichológia vagy az orvosi és egyik sem könnyebb... Ilyenek,mint magyar,töri nyelvek sosem kötöttek le. A tömény matekot kimondottan utálom. mit tegyek?
2016. nov. 22. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szorítsd össze a fogad és fejezd be. Ami nehezen megy, abban kérj segítséget, ne azon gondolkodj, hogy neked úgysem megy. Nagyon ügyes vagy, ha magadat tartod el, de ez se legyen kifogás. Erőltesd meg magad pár évig, hogy ne ragadj bele egész életedre a jelen helyzetedbe, aztán már hiába bánnád, hogy most nem tanultál.
2016. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,én is erre a véleményre jutottam hogy egy ideig semmiképp se lesz könnyebb sajnos :( köszi!
2016. nov. 22. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell túlparázni. Gyakorold a példafeladatokat, és ha más megoldás jön ki mint ami a helyes, és nem látod át miért, kérj segítséget akár interneten, valaki árulja el. Ezt ha eleget ismétled menni fog minden.
2016. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!