Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Párommal 6 éve alkotunk egy párt.

Van egy 3 éves kis fiunk.

Sokszor ugy érzem cserben hagy.

Nem rég volt a szülinapom szerettem volna együtt tölteni kértem h oldja ezt meg.

Nem tette.Most hétvégén meg el durant egy vizcső azota se vizünk .Ráadásul albiban lakunk az elsőn.Meleg viz csöpög.Szomszédokat nem ismerem csak azt tudom h már mindegyik nagyon idős.

Kártyámon egy forint se.

Uramnak egy ora az ut a melo es a lakas kozott bkv val.Fő bérlő nem engedte h hozzá nyuljunk mivel biztositasi ügy lesz belőle.Kértem h ne hagyon így itt mit csinálok ha gáz van főleg a gyerek is itt van velem.Persze hogy itt hagyott.

Lakást meg nem hagyhatom így itt h a viz csöpög nincs meg csinálva.

Most lehet finyás csajnak tartotok

De ez így h egy férfi így itthagy gyerekestűl .Szerintem más is ki lenne.


2016. febr. 29. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:

A párod gondolom dolgozni megy. Abból nem fogtok megélni, hogy ott van melletted és vizetek sem lesz.

Annyit beszélj meg vele, hogy több törődést igényelnél és szeretnéd, ha nem úgy éreznéd magad mellette mint egy bérlőtárs.


A vízcső kicserélése pedig a főbérlő dolga. Ha nem teszi akkor bíróság.

2016. febr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

zárd el a vizet-erre megkérheted a szomszédot is, tegyél a csap alá tálat


mivel albiban laktok,ennél többet a párod se tehetne,itt nem a víz,hanem az a gond, hogy pénz nélkül vagy és a párod nem volt veled a szülinapodon!


ugye van állásod és fogsz kapni fizetést 10-éig?

2016. febr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A szomszédok mind idős nénik

Gyerekkel vagyok itthon.

Meg nyitni se tudom ha viz kell.

Ráadásul a fal is ázikbe a csapnál.

Jo h parázok.

Legalább el kéreszkedne hamarabb

De igy itthagyni számomra ez már.

Szerintem más is ki lenne ha a párja így ott hagya minden nélkül.De mind1

Minden ember más.

2016. febr. 29. 10:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a főbérlőt, hogy csináljon valamit,ha nem akarja, hogy a lakásában milliós kár legyen.
2016. febr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A víz el van zárva? Vagy máshol csepeg?

Ha nincs, és nem tudod hol kell, akkor hívd fel a párod, hogy segítsen.

Biztos tudja, hogy mi történt. Mit beszéltetek, vagy mire vártok? A főbérlő hívott szerelőt, és bármikor jöhet, ezért gond hogy nincs nálad pénz? A párod tutdta ezt, míg otthon volt? Direkt nem hagyott otthon pénzt, vagy nem tud otthon hagyni pénzt, vagy most mi van?

Zavaros amit írtál.

2016. febr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyátalán nincs pénzünk.

Konyhában a csap alatt van egy kulon elzaro a csaphoz a hideg el durant a meleg meg csepeg.

Fő elzáro amivel az egész lakásban el lehet zárni az el van zárva.

De a meleg viz tovább csepeg nem kicsit rongyot kellett meg vödröt alá rakni.

Lett szolva a főbérlőnek de mondta ne nyuljunk hozzá mert biztositási ügy lesz belőle 3 napja semmi vizünk.

Alattunk lévő is beázott.

A beépitett szekrényes mosogató van az mögött a fal is tiszta viz.

Másodszor szoltunk neki.

Azt mondta vagy meg csináljuk saját zsebből.Kár felmérő meg valószínű szerdán jön ki.

2016. febr. 29. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!