Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME VIK, ELTE IK vagy PPKE ITK?

BME VIK, ELTE IK vagy PPKE ITK?

Figyelt kérdés
Melyik egyetemre érdemes menni, ha informatikát szeretnék tanulni? Mi a véleményetek, tapasztalatotok róla? Milyenek a tanárok, diákok, órarend?

2016. nov. 27. 00:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
ha informatikát szeretnél tanulni, akkor a három közül bármelyikre érdemes menni...
2016. nov. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
csak a bme re ne
2016. nov. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

#2-es

ilyet általában azok mondanak, akik nem tudják elvégezni a BME-t..

akik el tudják, azoktól nem hallassz ilyet..


kérdező,

BME infósként mondom, hogy kb. majdnem mindegy melyikre mész

a legnagyobb különbség az egyetemek között leginkább szemléletben és tananyagban lesz

mivel a lényegi részt úgyis otthon kell majd egyedül megtanulnod, így jobb ha minél erősebb és elméletibb képzést választassz, mivel a gyakorlati tudás kb. 2-4 éven belül el is évül, de jó egy jó elméleti háttérrel ez nem igazán fog érinteni...

2016. nov. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

a kvantumfizika és a gondokodás?? :D

Nyilván

youtube on meg lehet nézni :D

2016. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

BME-t én kilőném mert sok jót nem hallani róla:)

ELTE nem olyan rossz, meg az ÓE de ezek is kemények. a PPKE-ről azt se tudtam hogy van ott informatika:D

2016. nov. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

"youtube on meg lehet nézni :D"

-> felteszem, ha szerinted ha youtubeon megnézed az már szinte olyan mintha le is vizsgáztál belőle és halmoznak is el az állásajánlatokkal..

mellesleg pont nincs kvantumfizika BME infón..



"BME-t én kilőném mert sok jót nem hallani róla:)"

-> megintcsak ott a válaszom.. nem mindegy kitől hallassz rosszat róla.. kibukott diákok szavára csak a dilettánsak adnak..



de hogy már valaki konkrétumokat is mondjon neked, ne csak hülyeségeket, sztem:

- ELTE-t válaszd, ha elméleti matek irányból érdekel az infó

- PPKE-t válaszd, ha biológiai irányból (pl. foglalkoznál neuronhálókkal)

- BME-t válaszd, ha gyakorlati matek és villanymérnöki irányból érdekel az infó

2016. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%

a válaszoló nagy on be van tépve.

Előbb ezt írja:

"jobb ha minél erősebb és elméletibb képzést választassz, mivel a gyakorlati tudás kb. 2-4 éven belül el is évül, de jó egy jó elméleti háttérrel ez nem igazán fog érinteni"

aztán:

bme gyakorlatias matek :D


Ez már önmagában ellentmondás és azért szajkózza ezeket mert a kvantummechanikán (youtube Orosz László kiakad) belésulykolják, hogy ettől okosabb lesz, másrészről eltölt 5évet a bme-n, de azt se tudja mit jelent a deriválás, így rámondja, hogy gyakorlati tudáshoz nem kell :D

2016. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

#7-es

pontosan miért is ellentmondás önmagában a két állítás?

melyik is az a két állítás amelyik üti egymást és pontosan hogyan is üti egymást?


aki be van tépve az te vagy, ha úgy írsz marhaságokat, hogy még érvelni sem vagy képes...

2016. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7-es


"így rámondja, hogy gyakorlati tudáshoz nem kell :D"

idézz vissza hogy hol állítottam én ilyet..

ha nem tudsz visszaidézni, akkor egyszerűen ferdítesz, vagy még rosszabb és egyensesen hazug vagy..


[link]

2016. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Na, azért ez attól függ, hogy informatikán belül mit. Bár én az ELTE-t kilőném katasztrófa a tanterv mindenkinek aki nem elméleti matematikus akar lenni, PPKE-t meg nem ismerem annyira.


Szóval én BME-znék az biztos.

2016. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!