Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME VIK, ELTE IK vagy PPKE ITK?

BME VIK, ELTE IK vagy PPKE ITK?

Figyelt kérdés
Melyik egyetemre érdemes menni, ha informatikát szeretnék tanulni? Mi a véleményetek, tapasztalatotok róla? Milyenek a tanárok, diákok, órarend?

2016. nov. 27. 00:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. A közösségről, tanárokról mik a tapasztalatok, vélemények?
2016. nov. 28. 21:55
 12/14 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak bunkók és segítőkészek. Nem hinném, hogy az arány túlzottan eltérő lenne bármelyik egyetemen is. Erre szerintem ne alapozz, lesz elég bajod a tananyaggal is.
2016. dec. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem akarsz szívni és kb 5 év alatt talán elvégezni a BME-n a BSC-t, akkor kerüld el.

Nemcsak azok mondják, hogy szar a BME akik kibuktak. Alacsony az oktatás színvonala, de nagy az elvárás. Kevés a gyakorlat, gyakorlási lehetőség.


Egyébként is kik vannak többen, akik nem végezték el vagy akik elvégezték? Akik nem végezték el. Ez elég beszédes.


Szóval kerüld el a BME VIK-et, nem ér annyit az egész, megkíméled magad csomó kellemetlenségtől, meg időben fogsz tudni diplomát és tudást szerezni másik egyetemen is. A BME VIK 60 hallgatónak tudna szakonként színvonalas oktatást adni, ezzel szemben a MI-sek 500-an indulnak a villanyosok alig 400 talán. Tömegképzést nem tud adni a BME de semelyik egyetem se. Ráadásul a BME nem is akarja, hogy az 500 MI-s ből legalább 80% elvégezze.

2016. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

#6-os ELTE - elméleti irány...

Igen régen sok ilyet lehetett hallani róla, idén végeztem el az első évet IK-n és elég gyakorlatias is lett, utóbbi 1-2 évben változott a tanterv is.

2019. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!