Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kilehet íratkozni suliból örökre?

Kilehet íratkozni suliból örökre?

Figyelt kérdés

Hetedikes vagyok, többet már nem akarok suliba járni,tudok matekozni, írni, szerintem ebbe a világba már más nem kell, elkezdtem tanulni programozni, szoval ha ez sikerül , lenne is megélésem belőle..


Ki lehet valahogy íratkozni a sulibol, hogy ne kelljen vissza menni sehova?



2016. dec. 7. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Az oldal rövid története, srác fogadott az apjával, ha 18 éves kora előtt keres 1millio dollárt, akkor abba hagyhatja a sulit...

18 évesen már nem járt suliba...


Egyébként tanköteles vagy, muszály iskolába járnod

És az oldal tulajdonosának is mára több diplomája is van, hidd el ez sem véletlen...

2016. dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

"tudok matekozni, írni, szerintem ebbe a világba már más nem kell,"


Nem persze, igazad van. Tök felesleges már a mai világban pl olvasni tudni, vagy számítógépen levelet, esetleg önéletrajzot írni, esetleg netán idegen nyelveket beszélni. Hogy csak párat említsek.


Csak ha aztán nem jön össze a nagy karriered, ránk adófizetőkre ne támaszkodj segély után!

2016. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ja és igen egyébként ha hetedikes vagy, akkor még kb 3 éved van az iskolás évekből...ha tetszik, ha nem.
2016. dec. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem akarsz a tanulással foglalkozni, akkor keress egy olyan sulit, ahol abszolút nem veszik komolyan a dolgokat, gyakorlatilag csak "gyerekmegőrző", amíg a törvény szerint tanköteles vagy. Egy a legegyszerűbb legális módja. Vannak olyan helyek, ahol jóformán elég ha megmutatod magad, aztán bent lébecolsz, és foglalkozol azzal ami érdekel.

Csak az ilyen helyeken a társaság se a legbarátibb (általában) így valahogy ki kell vívnod a tiszteletet, hogy ne te legyél a tápláléklánc alján.

2016. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16 éves korodig tanköteles vagy. 8 általános nélkül még kubikosnak sem vesznek fel, nem hogy programozónak...
2016. dec. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy programozótól elvárják legalább az érettségit, ha diplomát nem is; de sok helyen elvárják a diplomát, ahhoz még elég sok mindent meg kell tanulnod.

A programmer without English is a bird with broken wings.

2016. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha betöltötted a 16-ot, akkor sem iratkozhatsz ki örökre, mert később bármikor dönthetsz úgy, hogy nem közmunkás akarsz lenni, hanem programozó. Akkor újra beiratkozhatsz, és megtanulhatod azt a sok dolgot, amit most nem akarsz, de akkor majd nehezebb lesz, mert közmunka közben nem csinálhatsz mást, mint a munkát, nem tanulhatsz, csak este, miután hazamentél a munkából.
2016. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagy a szája mindenkinek a papír fontosságáról, hát nekem meg volt olyan élményem, pécsett diplomáztam informatikai mérnök szakon, jelentkeztem egy állásra perl programnyelv ismeretét kérték és a felvételi teszten egy 10. Osztály után sulit ottbagyó 19 éves kölyök lesöpört a színről...
2016. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Azért az elég egyértelmű, hogy ha tudásod nincs a papír legfeljebb seggtörlésre alkalmas. De a diploma + tudás > tudás, legalábbis üzleti szempontból.

2016. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8-9: azért ezek a kivételes történetek, nézzétek a Jobline, a Profession és a Monster ajánlatait, hogy ika követelmények!

Kedves kérdező, ha nincs korszakalkotó ötleted, akkor az általános iskola után szakgimnáziumba mehetsz tovább, ott kevesebb lesz a fölösleges dolog.

2016. dec. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!