Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Programtervező informatikus?...

Programtervező informatikus? (ELTE-IK)

Figyelt kérdés

Hallottam jót is meg rosszat is róla, hogy pl matektárgyakkal nagyon szórják az embereket, de ugye elhelyezkedni meg egyszerűen lehet, akár bsc után is.

Na már most ha még nem tanultam programozni, mennyire lesz szívás, vagy azért az alapoktól kezdenek mindent?

Illetve ezt már nem tudom megnézni, de kötelező oda az informatika érettségi? (nekem nem az a választott)


Illetve nem szorosan idekapcsolódó kérdés: lehet olyat csinálni, hogy másik kar másik szakjáról (de ugyancsak ELTE) átjelentkezek oda, vagy csak "sima" felvételizéssel lehet ezt megoldani?

Valamint ha elhasználtam 3 államilag támogatott félévet, attól még felvehetnek támogatottra, csak nyilván mondjuk az utolsó félévet kéne kifizetni?

(Tudtommal 4 félév mindenképp a mesterszakra van)

(Mielőtt a TO-val jöttök, tudom, kérdeztem őket, de még nem adtak választ....)



2016. dec. 7. 18:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ja és még így is csak 23 éves koromban találtam szakmai munkát, és ott is fél éven keresztül teljesen ingyen dolgoztam. Egyébként itthon ez az ingyen munka szintén csak az értelmiségiekre vonatkozik. Az ügyvédjelöltek is 100 ezreket fizetnek azért, hogy gyakorlatot szerezhessenek valahol. Ez kb olyan, mint ha valakivel kifested a házadat, és még ő fizet azért, hogy dolgozhatott. Abszurdisztán!
2016. dec. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

# 11/11 Időpont ma 01:32


Igazából azt nem tudom miért jó hazudozni egy anonim fórumon. Ezt meséld már el. Vagy egy Hello Worldöt sem tudsz megírni tetszőleges nyelvben mesterdiplomával? Mert akkor persze, hogy nem találsz állást. Utoljára pályakezdőként kaptam 200-at. Nettóban. Diploma nélkül...

2016. dec. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hello Worold-ért kapsz 200 ezret. Kérlek mesélj még.
2016. dec. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

# 13/13 Időpont ma 04:13


Én nem ezt mondtam. Szövegértelmezés egyes. Tényleg kezdem megérteni miért nem keresel egy vasat sem a szakmában.

2016. dec. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk az ELTE-n is csak 1%-a dolgozik a szakmában. Annak is nagy része minimálbéren. Tehát erről ennyit.
2016. dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

# 15/15 Időpont ma 00:34


Hazudsz. Erről ennyit.

2016. dec. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hazudok?


Itt vannak barátom a tények:

[link]

2016. dec. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

# 17/17 Időpont ma 02:18


Idézd már be hol írja, hogy 1% talál csak munkát, az is minimálbérért. Meg, hogy 10-15 órát kell dolgozni. Meg a többi sületlenségedet.

2016. dec. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Oda van írva te nagyon hülye, hogy a cégek 83%-a nem alkalmaz infóst, mert olyan szar a képzés. Ez akkora arány, hogy gyakorlatilag itthon csak elvétve alkalmazzák őket. És mivel szinte egyáltalán nem találnak az infósok állást, miközben rengeteg van belőlük, így egymás alá ígérnek az infósok. Ezért nagyon sokan ingyen is szívesen dolgoznak.


Tudod az összefüggéseket látni kell.


De egyébként, ha felhívod a céget és beszélsz velük, akkor ezt elmondják ők is. Én is tagja vagyok.

2016. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

# 19/19 Időpont tegnap 19:45


Jah, szóval az egész csak egy önreklám a cégnek :-D Mellesleg azokat, amikre cáfolást kértem, azokat ez sem cáfolja. A képzés szar, nem azt mondtam, hogy nem. Azt mondtam, hogy én diploma előtt gond nélkül kerestem 200 nettót. 8 órás műszakkal. És az összes többi sületlenséged.


Mondom, ha segghülye vagy egy mesterdiplomával a kezedben, arról nem csak az ELTE tehet. Szar a képzése, de nem ennyire.

2016. dec. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!